1. Наталья Бондарь
  2. Консультация юриста
  3. Четвер, жовтня 30 2014, 10:32 AM
  4.  Підписатися через електронну адресу
Добрый день!
Моего родственника осудили. Подскажите, по закону будет ли сохранена за ним пенсия или нет?

С уважением, Наталья Бондарь
Юридична служба Прийняті відповіді
0
Votes
Undo
Добрый день!
Согласно ст. 8 КВК - Засуджені мають право: на соціальне забезпечення, у тому числі й на отримання пенсій, відповідно до законів України.
Коментар
There are no comments made yet.
  • Сторінка :
  • 1


There are no replies made for this post yet.
However, you are not allowed to reply to this post.

Підпишіться на розсилку новин