Як заощадити в аптеці: дешеві «двійники» дорогих ліків

Всі ми прекрасно знаємо, що хворіти сьогодні - це занадто дороге задоволення. Навіть для лікування звичайного ГРВІ грошей йде чимало, не кажучи вже про більш серйозні захворювання. Похід в аптеку в одну мить здатний спустошити гаманець, особливо якщо купувати тільки "розкручені" препарати, які часто прописані в рецепті лікаря...

Тож, як заощадити в аптеці і не платити за рекламне ім'я?

Всі лікарські засоби, активно рекламуються на телебаченні і коштують, як правило, досить дорого. Але на своєму здоров'ї, а тим паче - на здоров'ї дітей, економити ніяк не хочеться. Тому й купуємо ми саме "найкращий і якісний" засіб, який, якщо вірити рекламі, позбавить нас від хвороби за лічені дні.

Іноді ліки за рецептом ми купуємо на таку велику суму, що доводиться потім економити практично на всьому, чекаючи наступної зарплатні.

Як правило, найчастіше лікар виписує саме ті препарати, які активно рекламують по телебаченні. Це, звичайно, медикаменти не погані, але за розкручений бренд нам доводиться платити зі своєї кишені у подвійному, а то й в потрійному розмірі.

Багато хто з нас навіть не здогадуються про те, що існують так звані "двійники "дорогих ліків, вартість яких на порядок нижча за розрекламовані аналоги. Вони мають у своєму складі одну і ту ж діючу речовину, але виготовлені не за кордоном, а у нас в країні, і по телебаченню, як правило, ці ліки не рекламують.

Різниця в ціні між дорогими імпортними ліками і їх вітчизняними аналогом часом буває просто колосальною. Вітчизняний двійник закордонного рекламного продукту може коштувати в 10 разів (!) дешевше, але навіть при цьому знаходяться бажаючі переплачувати гроші зі своєї кишені.

Можливо, вся справа в тому, що люди просто не знають про існування доступних ліків-двійників?

ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРЕПАРАТИ*       ЇХ ДЕШЕВІ АНАЛОГИ*
Панадол сироп для дітей (100мл) Парацетамол сироп для дітей (100мл)
Нурофен (12 табл) Ібупрофен (10 табл)
Флавамед (20 табл.) Амброксол (20 табл)
Отривін спрей для носа (10 мл) Фармазолін спрей для носа (15мл)
Но-шпа (20 табл) Дротаверин (30 табл)
Мезим (20 табл) Панкреатин (20 табл)
Кларитроміцин (10 табл) Клацид (14 табл)
Сумамед (6 капсул) Азитроміцин (6 капс)
Імодіум (10 табл) Лоперамід (10 табл)
Зовіракс (2г) Ацикловір (5г)
Зиртек (7 табл) Цетиризин (10 табл) - 10 грн.
Кандид розчин (15 мл) Клотримазол (25мл)
Дифлюкан (1 табл) Флуконазол (1 табл)
Ламізил (15г) Ламікон (15г)
Кетопрофен (50г) Форт-Гель (30г)
Вольтарен гель (50г) Диклофенак (50г)

Це далеко не весь перелік ліків-двійників, перерахувати всі аналоги просто неможливо. Проте, знаючи, що практично у кожного дорогого медичного препарату є "наш" аналог, можна в разі необхідності дізнатися його назву в аптеці. Витрачений час з лишком компенсує грошова економія при купівлі ліків. Але найкраще, звичайно ж, зовсім не хворіти. Будьте здорові!

 * Наведені в таблиці медикаменти не є консультацією лікаря. Рекомендується проконсультуватися з лікарем перед застосуванням будь-яких ліків. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

Медичний центр "Євроклініка" у Києві - партнер ППУ

Київ - 04050, вул. Мельникова, 16 (350 метрів від станції метро Лук'янівська)

+38 (044) 483-483-4; (096) 43-43-848; (099) 558-48-34

Сайт: evroklinika.com


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами