Як отримати компенсацію за використаний газ?

У зв`язку з підвищенням вартості житлово-комунальних послуг та природного газу, в Україні з 1 липня 2014 діє програма компенсації (грошового відшкодування) за використаний газ...

Напередодні опалювального сезону багато пенсіонерів можуть скористатися цією програмою аби не допустити заборгованості та уникнути відключення газопостачання взимку.

Так що ж таке компенсація (відшкодування) ?

Наприклад, з урахуванням субсидій, людина платила за комунальні послуги до 1 липня 2014 р. 200 гривень, а з 01 липня 2014 в зв'язку з підвищенням цін - 300 гривень. Тобто, йому вартість комунальних послуг обійдеться на 100 гривень більше. Але він буде платити як і раніше 200 гривень, бо органи праці та соціального захисту повинні відшкодувати різницю в 100 гривень і платити з бюджету за нього цю різницю.

Для отримання компенсації необхідно пройти певну процедуру:

1. Для отримання компенсації (відшкодування) необхідно звернутися із заявою до органів праці та соціального захисту населення за місцем своєї реєстрації. Однак отримати компенсацію зможуть лише ті сім'ї, в яких загальний середньомісячний дохід на кожного члена сім'ї за останні півроку не перевищував прожитковий мінімум для сім'ї (зараз він становить 1176 грн.). Всі члени сім'ї власника квартири чи будинку повинні бути зареєстровані в цій квартирі (будинку). Так само до заяви прикладаються довідка про склад сім'ї та довідки про доходи кожного члена сім'ї, зареєстрованого в квартирі (будинку).

2. Компенсація розраховується з місяця, в якому звернулись щодо її надання до завершення опалювального періоду 2014-2015 років.

3. Компенсація поширюється лише на комунальні послуги, а саме: на оплату послуг з постачання газу, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Таким чином, з 1 липня 2014 року малозабезпечені громадяни мають право отримувати пільги згідно з урядовою програмою надання соціальної допомоги.

Інші матеріали в цій категорії: Відтепер дачним будинкам можна змінити статус »

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами