Вітання зі світлим християнським святом - Трійцею!

Вітаю зі світлим християнським святом - Трійцею! Друзі, розкрийте вікна, впустіть літо і святе благословіння! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають ваші родини, несуть у дім душевний спокій, міцне здоров’я та віру у краще!

 

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Позачерговий 25–й з’Їзд Партії Пенсіонерів України

Сьогодні був спекотний день! Багато обговорень, дискусій і прийнятих рішень… У Києві, в конференц-залі готелю «Турист» представники Партії Пенсіонерів України зібралися, щоб провести позачерговий 25 –й з’Їзд. На ньому й остаточно вирішили взяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради. 
Адже наша політична сила представляє сьогодні інтереси понад 11-ти мільйонів пенсіонерів, а це третина населення України, над якою в останні роки влада просто знущалася! Ми і є той самий гнівний голос народу, який вимагає змін! Причому представники ППУ боротимуться и на мажоритарних округах. Прізвища назвемо за кілька днів.
На нашому з’зді була присутня цікава й важлива гостя – народний депутат України Надія Савченко, лідерка Політичної платформи, яка також іде на позачергові парламентські вибори. У своєму виступі вона запропонувала об’єднати зусилля наших політичних сил на цьому шляху.
І потрібно зазначити, якщо уважно вивчити соціальну доктрину Платформи Надії Савченко, то дійсно можна побачити спорідненість наших поглядів щодо вимог соціальної відповідальності держави перед громадянином протягом усього його життя. 
Можливо, разом у нас буде більше шансів подолати важкий передвиборчий марафон цього літа?

Детальніше ...

Вітаня з 9 травня!!!

Дорогі ветерани, шановні друзі!
Все далі від нас весна 1945-го року. Але все більше розуміння того, якою неймовірною ціною вибороли мир і спокій на нашій землі та в усій Європі наші батьки й діди-праціди! 
Тому в цей святковий день, 9 травня, особливу увагу хочеться приділити нашим ветеранам – визволителям й переможцям.Живіть ще довго і щасливо, будьте здоровими, прийміть щиру турботу від онуків-правнуків! Ми усе життя рівняємося на вас і не забудемо ваш мужній ратний подвиг.

Вічна пам'ять і вічна слава героям.

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Зі святом 1 травня!!!

Сьогодні, 1 травня,   ми солідарні з мільйонами трудівників з усього світу!

Усім миру!

Гідної й справедливої оплати праці!

Теплої весни!

Голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

З Великоднем!

Дорогі друзі та однопартійці!
Христос Воскрес! У цей світлий день бажаю усім духовного піднесення, добра і злагоди. Давайте цінувати прості речі й вирізняти знакові події, терпляче ставитися до випробувань та бути вдячними за все те, що маємо. Щастя в наших руках, головне, - навчитися ним розпоряджатися, спираючись на Божі заповіді!
З повагою,                                                                    голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Про вибори, але не о президентських!

Хочу поділитися з вами, друзі, своїми відчуттями , які переживав цього тижня. І це про вибори, але не президентські!
Я переконався, що все зроблене для людей протягом п’ятьох років мого головування в Партії Пенсіонерів України, було недаремним. Протистояння діючій владі, критика пенсійної псевдореформи, запроваджені гуманітарні програми підтримки пенсіонерів, участь у виборах різних рівнів – усе це далося нелегко! Але зміцніло лави партії, розкрило найкращі якості однодумців, здатних працювати не заради грошей, а заради встановлення справедливості. 
Можливо, саме тому 23 квітня на з’їзді ППУ в Харкові, мені знову одноголосно й беззаперечно довірили керівництво нашою політичною силою… Дякую за довіру, однопартійці!
Сподіваюся, що ми разом впораємося із новими викликами сьогодення і завданнями, які ставить перед собою ППУ. Наближаються червневі місцеві вибори та жовтневі вибори до Парламенту, на яких ми прагнемо боротися за право бути представленими у владі. Отже, у нашої політичної сили попереду знову багато роботи!

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами