Вітання із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Шановні друзі та однодумці!

Щиро вітаю вас із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Сьогодні, як ніколи, нам і людям у всьому світі потрібні  добрі звістки про спасіння наших душ. Про перемогу  добра над злом, справедливості над кривдою, любові до життя над страшною хворобою!

Нехай кожен з вас надіється, укріплює свою віру та передає цю віру іншим, й отримує лише добрі знаки з небес! Давайте разом, спільними зусиллями наближати краще майбутнє!

Адже, це світле свято символічно вказує на  Боже заступництво й те, що все в нас з вами буде добре!

Детальніше ...

Соціальний флешмоб - купи у бабусі, допоможи вижити!

Кожен день ми бачимо цих бабусь на вулицях і ринках ...

Вони продають зелень, квіти, вазони, старовинні книги, різні речі радянських часів ... Все, що можна продати і купити їжу. Останнє продають, щоб на хліб вистачило.

І нам всім їх дуже шкода! Але ми можемо допомогти. Давайте підтримаємо цей соціальний флешмоб - раз на місяць купимо у бабусь то, що вони продають! І у них будуть гроші на їжу. А це вже багато.

Діліться з друзями - нехай теж підключаються!

Детальніше ...

Вітання з 8 Березня!!!

Дорогі наші жінки - бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, подруги і колеги!
8 Марта маємо ще одну можливість висловити вам свою подяку, довести любов і повагу! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і краси!
Без вас світ не був би таким чарівним, будинок - затишним, а досягнення чоловічої половини людства - такими значущими. У цей чудовий день бажаю вам здоров'я, процвітання, любові!
Дякую вам, шановні жінки, усіма своїми силами підтримуєте нашу Партію Пенсіонерів України в боротьбі за краще майбутнє для дітей і онуків!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

З Різдвом Христовим!

В ці святкові дні усіх нас об’єднує чарівний дух Різдва – віра у вищу справедливість, любов до ближнього й щире бажання творити добро… Від усього серця бажаю вам пронести ці відчуття через увесь новий рік й не спинятися перед труднощами!
Нехай це світле свято принесе благодать і мир у кожен дім, добро і розуміння - в сім'ю, любов і радість у серця, чуйність та щирість - в душі, щастя і удачу - в життя кожного!
З Різдвом Христовим!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Вітання з новим 2020 роком!

Дорогі друзі та партнери!

2019-й рік був для нас насичений подіями : ми з однопартійцями дуже багато працювали, розвивались, боролися за перемогу на виборах, разом з вами творили добро і закликали інших приєднуватися до наших ініціатив.

Але при цьому ми залишалися самі собою, - тією Партією Пенсіонерів України, яка вже 20 років стоїть насторожі інтересів найнезахищеніших громадян та не продається олігархам!

Дякую, що були разом з нами у цьому році і до зустрічі у новому – 2020-му! Нехай він продовжить наші кращі політичні традиції, принесе добробут і справжню турботу нашим батькам і онукам, щастя кожній родині, мир і спокій Україні! З Новим роком!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами