Вшануванні великого свята - дня Конституції України!

Партія пенсіонерів України разом з Громадянським рухом "Живемо за Конституцією", ГО "Народ без кордонів" та ГО "Єдине джерело" сьогодні прийняла участь у вшануванні великого свята - дня Конституції України.

Для мене особисто та для кожного громадянина України знання та виконання Основного закону є дуже важливим. Бо саме у цьому законі, ст. 5 Конституції України наголошено, що народ є ЄДИНИМ джерелом влади та носієм суверенітету в Україні.

А людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека вважаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3. Конституції України).

Не забувайте про це! Вивчайте та додержуйтесь Конституції і наше життя зміниться на краще!

Вітаю всіх зі святом!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Партія пенсіонерів йде з новою програмою на місцеві вибори.

Розбудова місцевого самоврядування через законні механізми прямої демократії дозволить покращити ситуацію в соціальній сфері, підняти на новий рівень національну, молодіжну та екологічну політику, інші ключові напрямки, які включені до програми партії. Партія пенсіонерів формує сильну команду у місцеві ради, запрошує до участі представників громадськості, підприємців та інших громадян з активною життєвою позицією.

Детальніше ...

Вітання із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Шановні друзі та однодумці!

Щиро вітаю вас із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Сьогодні, як ніколи, нам і людям у всьому світі потрібні  добрі звістки про спасіння наших душ. Про перемогу  добра над злом, справедливості над кривдою, любові до життя над страшною хворобою!

Нехай кожен з вас надіється, укріплює свою віру та передає цю віру іншим, й отримує лише добрі знаки з небес! Давайте разом, спільними зусиллями наближати краще майбутнє!

Адже, це світле свято символічно вказує на  Боже заступництво й те, що все в нас з вами буде добре!

Детальніше ...

Соціальний флешмоб - купи у бабусі, допоможи вижити!

Кожен день ми бачимо цих бабусь на вулицях і ринках ...

Вони продають зелень, квіти, вазони, старовинні книги, різні речі радянських часів ... Все, що можна продати і купити їжу. Останнє продають, щоб на хліб вистачило.

І нам всім їх дуже шкода! Але ми можемо допомогти. Давайте підтримаємо цей соціальний флешмоб - раз на місяць купимо у бабусь то, що вони продають! І у них будуть гроші на їжу. А це вже багато.

Діліться з друзями - нехай теж підключаються!

Детальніше ...

Вітання з 8 Березня!!!

Дорогі наші жінки - бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, подруги і колеги!
8 Марта маємо ще одну можливість висловити вам свою подяку, довести любов і повагу! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і краси!
Без вас світ не був би таким чарівним, будинок - затишним, а досягнення чоловічої половини людства - такими значущими. У цей чудовий день бажаю вам здоров'я, процвітання, любові!
Дякую вам, шановні жінки, усіма своїми силами підтримуєте нашу Партію Пенсіонерів України в боротьбі за краще майбутнє для дітей і онуків!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами