Інтернат, де є місце квітам і посмішкам

Нещодавно відбулася зустріч у селі Оскіл, з колективом працівників психоневрологічного інтернату, яка запала мені в душу. Наявність цього закладу дає постійну роботу мешканцям Ізюмського району. Та їхня праця заслуговує на велику повагу, адже потребує неймовірних зусиль! Тому прошу дочитати цей пост до кінця!

Заклад з 2011 року очолює великий професіонал своєї справи, людина з чуйним серцем – Марина Анатоліївна Моросовська. Яка своїми зусиллями та за підтримки колективу, змогла перетворити занедбаний куточок, де ізольовано живуть люди з особливими потребами, в сучасно обладнаний реабілітаційний центр. В установу, де є місце квітам, пісням і посмішкам.

Оскільський психоневрологічний інтернат є комунальною стаціонарною установою соціального захисту, яка призначена для постійного проживання людей з інвалідністю - із стійкими інтелектуальними та психічними порушеннями. Вони за станом здоров’я потребують стороннього догляду та соціально - побутового обслуговування, постійного медичного догляду.

Інтернат підпорядкований Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА. І дуже великий - розрахований на 430 місць. Зараз у ньому фактично проживає і обслуговується 415 осіб з інвалідністю, переважна більшість яких - жінки психіатричного відділення.

Для мене директор Марина Моросовська провела екскурсію по інтернату. У живому спілкуванні з людьми я зміг переконатися, що саме так і має держава турбуватися про своїх хворих громадян. Бо ж добре знаю скільки таких людей по всій країні нині кинуті напризволяще!

Приємно було побачити тут чистоту, затишок, комфорт. Адже завдяки співпраці зі спонсорами і меценатами, міжнародними донорськими проектами в Оскільському психоневрологічному інтернаті за останні три роки була проведена велика робота по зміцненню матеріально - технічної бази.

Поступово відремонтовано будівлі кількох корпусів. Створюється необхідна база для фізичної реабілітації підопічних через залучення до занять фізкультурою. Відкрито приміщення майстерень для трудової реабілітації.

Люди, які тут живуть не нудьгують, мають можливість розкривати свої творчі здібності - беруть участь у рекреаційних іграх серед інвалідів різних нозологій та у фестивалі-конкурсі творчості людей з обмеженими можливостями «На крилах натхнення». Дбають тут і про духовні потреби. За ініціативи директора на території інтернату збудовано капличку Преподобного Агапіта Печерського, якого вважають лікарем безвозмісним. 
Партія Пенсіонерів України високо цінує і шанує самовіддану працю Марини Моросовської, тому особисто вручив їй відповідну Грамоту-подяку. Вважаю, після виборів наша дружба і співпраця продовжаться. Адже Оскільський інтернат є флагманом соціальної сфери, досвід якого потрібно брати за основу й поширювати по всій Україні!

Детальніше ...

Нарешті влада схаменулася і почала дивитися правді в очі?

Нарешті влада схаменулася і почала дивитися правді в очі? Сьогодні Голова рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що прожитковий мінімум не відповідає сучасним потребам і занижений щонайменше удвічі!
Партія Пенсіонерів України вже кілька років наголошувала саме на цьому, направляла звернення в усі владні кабінети, де мають чесно й професійно опікуватися соціальними питаннями !
Пан Пацкан своїми словами підтвердив, що встановлений законом про держбюджет, прожитковий мінімум, ні кількісно, ні якісно не відповідає сучасним потребам! Й у 1,9 рази менше від фактично розрахованого, причому розрахованого фахівцями Міністерства соціальної політики у цінах травня. 
Нагадаю, з липня в Україні зріс прожитковий мінімум для працездатних осіб на 86 гривень і становить 2007 гривень. Тому трішечки зросли пенсії, розмір яких залежить від встановленого прожиткового мінімуму.
Влада, маю на увазі старий Кабмін на чолі з Гройсманом, за відставку якого наша партія виступала ще минулого літа, знає про це, але свідомо не вживає заходів задля зростання добробуту громадян. Сподіваюся, на це зверне увагу новий Президент!
А ми, - Партія Пенсіонерів України, та я особисто, як її лідер, продовжуємо політичну боротьбу за соціальну справедливість! Попереду велика битва! Підтримайте, мій округ № 177, на рідній Харківщині!

 
Детальніше ...

Вітання з Днем Конституції!

                                                                                                       Шановні     співвітчизники! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.!Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

З повагою, голова Партії Пенсіонерів України                                  Микола Кукуріка

Детальніше ...

Центральна виборча комісія України зареєструвала мене кандидатом в народні депутати України по одномандатному округу №177

Друзі! Хочу повідомити вам, що Центральна виборча комісія України зареєструвала мене кандидатом в народні депутати України по одномандатному округу №177. 
Іду від нашої Партії Пенсіонерів України представляти інтереси тих, кого попередня влада гнобила, принижувала пенсійними подачками, взагалі хотіла знищити своєю медичною реформою й скаженим зростанням тарифів!
Словом, беру на себе нелегку ношу народного кандидата… Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони, рідна Харківщина, - підтримайте! Змінимо життя на краще разом!

З повагою, голова ППУ                                                                   Микола Кукуріка

Детальніше ...

Уклали офіційну угоду про партнерство та співпрацю з політичною партією «Сила і честь», якут очолює Ігор Смешко.

У нас – хороша новина! Ми, Партія Пенсіонерів України, 21 червня уклали офіційну угоду про партнерство та співпрацю з політичною партією «Сила і честь», якут очолює Ігор Смешко.
І партія, і її очільник серед лідерів симпатій виборців, адже пропонують ґрунтовну програму змін для України «Сім перемог». Програма, зокрема, містить справедливі, виважені й цілком реальні пропозиції щодо змін у соціальній сфері. Це цілком співпадає з принципами, які сповідує Партія Пенсіонерів України!
Тому ми готові підтримати партію «Сила і честь», яку Ігор Петрович Смешко впевнено веде до українського Парламенту.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами