Вітання з 20–ти річним ювілеєм Партії Пенсіонерів України!

Дорогі друзі та однодумці!
Щиро вітаю з 20–ти річним ювілеєм Партії Пенсіонерів України, який відзначаємо сьогодні!
Бажаю нашій політичній партії, що спрямована на захист людей праці, на побудову справді правової соціальної держави, набрати обертів та величезної сили! Й бути почутою владою та всіма небайдужими до долі України людьми!
А нам з вами, - ідейному кістяку ППУ, членам партії та однодумцям, - наснаги, терпіння, впевненості у правильному виборі…Переконаний, що Бог бачить наші зусилля й добрі справи та підтримає нас на вірному шляху служіння народу України! З святом!

З повагою, голова                            ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Вітання з 75 річницею визволення України

Дорогі друзі – однодумці, шановні ветерани!

Сьогодні ми відзначаємо велике й знакове свято – 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні! Саме військові операції, які  здійснили чотири Українські фронти, стали ключовими для початку переможного визволення Європи.

Шановні наші прадіди – діди – батьки, вас, героїчно визволявших нашу землю, залишилося вже так мало на цьому світі… Але ж ми ніколи не забудемо вашого подвигу й передамо у спадщину  нашим онукам правду про ту війну!

Дорогі наші ветерани, діти війні, ті кому довелося пережити страшні випробування за 40 місяців окупації та відбудовувати країну, прийміть найщиріші вітання з нагоди цього світлого переможного  ювілею!

Ми зробимо все можливе, щоб ви довго і щасливо жили у вільній, мирній  і заможній Україні!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Закони для людей: народний депутат Галина Третьякова на запрошення Партії Пенсіонерів України побувала у Краматорську

 

Закони для людей: народний депутат Галина Третьякова

 на запрошення ППУ побувала у Краматорську

За специфікою своєї діяльності, щоб приймати закони, які на часі й потрібні суспільству, народні обранці мають працювати не лише у сесійній залі та комітетах Верховної Ради України, а й безпосередньо зустрічатися з виборцями в регіонах.

Нещодавно, за ініціативи голови Партії Пенсіонерів України Миколи Кукуріки, голову комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народного депутата ІХ скликання від «Слуги народу» Галину Третьякову було запрошено до Краматорську Донецької області, де працює один з найбільших і дієвих осередків ППУ, й люди чекають від нової влади на позитивні зміни та мають що сказати її представникам.

Народний депутат  Галина Третьякова відгукнулася на пропозицію і 22 жовтня взяла участь у низці «круглих столів» із активом Краматорського осередку Партії Пенсіонерів, учасниками АТО, роботодавцями та профспілками. Загалом, змістовно поспілкуватися з головою комітету з соціальної політики, розповісти яких законів чекають від нового Парламенту, змогли понад триста краматорчан.

Також Галина Третьякова відвідала  популярний Центр дозвілля для ветеранів, який діє за підтримки Краматорського осередку ППУ (голова Віктор Руденко). Й на власні очі могла переконатися, що турбота про пенсіонерів може і має бути організована на такому високому рівні. Особливо це важливо у великому місті, що розташовується поблизу зони бойових дій, і куди з окупованих територій вимушено перебралося жити багато людей похилого віку.

До свого депутатства Галина Третьякова була відомим компетентним експертом з питань соціальної політики, докладала зусилля до розробки так званого Реанімаційного пакету реформ. Отже, нині в неї з»явилася можливість втілити усе напрацьоване у життя. Спілкуючись із пенсіонерами Краматорську, вона наголосила, що виступає за зміни у соціальній сфері за чотирма напрямками: пенсійна реформа, зміни у системі соціального страхування, повернення коштів домогосподарствам, чесна компенсація за нанесення шкоди життю і здоров’ю людини.

- Якщо нам вдасться запровадити зміни у цих чотирьох блоках, то соціальна політика держави зможе дати людям гідне життя, право на яке гарантоване Конституцією, - зазначила Галина Третьякова.

Детальніше голова соціального комітету зупинилася на тому, які саме зміни депутати планують запровадити у сфері пенсійного забезпечення. Передусім йдеться про необхідність запуску другого, – накопичувального, рівня пенсійної системи. Щодо соціального страхування, то депутати хочуть  позбавити державу монополії у цій сфері. А щоб ефективно повернути гроші домогосподарствам, планують змінити модель оподаткування.

 Деякі переконання народного депутата викликали дискусію. Й пенсіонери висловлювали своє уявлення необхідності реформ, яке далеко не збігалося з баченням представниці влади, хоч і нової, на яку люди дуже сподіваються. Адже їм доводиться роками виживати за межею бідності на пенсію у півтори-дві тисячі гривень, й саме слово «реформа» вже сприймається ними як черговий удар по гаманцю та правам.

Народний депутат, голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова відповіла на численні запитання краматорчан, які передусім стосувалися: відсутності механізму вирівнювання розміру пенсій тим, хто має трудовий стаж понад 30 років та пішов на пенсію давно, у 90-ті – 2000-ні роки; неможливості реально отримати необхідні ліки за розрекламованою державною програмою «Доступні ліки»; скорочення норм споживання газу для населення в опалювальний період й скорочення субсидій; тощо.

Як зазначив голова ППУ Микола Кукуріка, який супроводжував Галину Третьякову під час візиту до Краматорську, - вже перша зустріч довела необхідність таких дій, адже депутати – слуги народу мають чути людей і бачити реалії життя. Варто продовжувати!

 І наступні зустрічі із профільними депутатами, від яких залежать зміни у нашому житті, заплановано у Запоріжжі та Вінниці, де також працюють потужні організації пенсіонерів. Микола Кукуріка також висловив глибоку вдячність депутату й голові комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галині Третьяковій за професіоналізм, прагнення конструктивних змін та щире спілкування з виборцями.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами