Соціальний флешмоб - купи у бабусі, допоможи вижити!

Кожен день ми бачимо цих бабусь на вулицях і ринках ...

Вони продають зелень, квіти, вазони, старовинні книги, різні речі радянських часів ... Все, що можна продати і купити їжу. Останнє продають, щоб на хліб вистачило.

І нам всім їх дуже шкода! Але ми можемо допомогти. Давайте підтримаємо цей соціальний флешмоб - раз на місяць купимо у бабусь то, що вони продають! І у них будуть гроші на їжу. А це вже багато.

Діліться з друзями - нехай теж підключаються!

Детальніше ...

Вітання з 8 Березня!!!

Дорогі наші жінки - бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, подруги і колеги!
8 Марта маємо ще одну можливість висловити вам свою подяку, довести любов і повагу! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і краси!
Без вас світ не був би таким чарівним, будинок - затишним, а досягнення чоловічої половини людства - такими значущими. У цей чудовий день бажаю вам здоров'я, процвітання, любові!
Дякую вам, шановні жінки, усіма своїми силами підтримуєте нашу Партію Пенсіонерів України в боротьбі за краще майбутнє для дітей і онуків!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

З Різдвом Христовим!

В ці святкові дні усіх нас об’єднує чарівний дух Різдва – віра у вищу справедливість, любов до ближнього й щире бажання творити добро… Від усього серця бажаю вам пронести ці відчуття через увесь новий рік й не спинятися перед труднощами!
Нехай це світле свято принесе благодать і мир у кожен дім, добро і розуміння - в сім'ю, любов і радість у серця, чуйність та щирість - в душі, щастя і удачу - в життя кожного!
З Різдвом Христовим!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Вітання з новим 2020 роком!

Дорогі друзі та партнери!

2019-й рік був для нас насичений подіями : ми з однопартійцями дуже багато працювали, розвивались, боролися за перемогу на виборах, разом з вами творили добро і закликали інших приєднуватися до наших ініціатив.

Але при цьому ми залишалися самі собою, - тією Партією Пенсіонерів України, яка вже 20 років стоїть насторожі інтересів найнезахищеніших громадян та не продається олігархам!

Дякую, що були разом з нами у цьому році і до зустрічі у новому – 2020-му! Нехай він продовжить наші кращі політичні традиції, принесе добробут і справжню турботу нашим батькам і онукам, щастя кожній родині, мир і спокій Україні! З Новим роком!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Відбулась зустріч з нагоди ювілею

Дорогі друзі, однопартійці, однодумці! Нашій Партії Пенсіонерів України виповнилося 20 років! Ми з вами у боротьбі за права пенсіонерів пройшли складний шлях і маємо певні політичні здобутки та перспективи.
З нагоди ювілею зібрали на зустріч найактивніших і найвідповідальніших однопартійців, запросили представників влади – Харківської міської та обласної адміністрацій, депутатів Верховної Ради та уповноважених Офісу Президента України, які опікуються соціальною політикою держави, керівників дружніх партій-партнерів.
Були вітання, відзнаки, добрі побажання! Згадали історію партії та окреслили наші нові завдання. Усіх порадував хороший концерт, де на запрошення ППУ, виступили улюблена багатьма народна артистка України Ніна Матвієнко та ретро-бенд «Холідей»!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами