Запрошуємо вас 1 жовтня взяти участь у концертно-розважальній програмі присвяченій Дню людей похилого віку

Дорогі наші ветерани та пенсіонери – члени Партії Пенсіонерів України!

Запрошуємо вас  1 жовтня взяти участь у концертно-розважальній програмі, присвяченій

Дню людей похилого віку. На вас чекають:  виступи ансамблю «Однополчани»,  виконавців - лауреатів  «Х-фактору», групи «Елвіс» та інших.

Пригощатиме Роганський  м’ясокомбінат. Обіцяємо й інші сюрпризи від наших партнерів!

Захід відбудеться за адресою:

 м. Харків, вул. Полтавський шлях 184, (зупинка метро «Холодна гора»), Будинок офіцерів.

 Початок: о 16.00

Разом змінимо життя людей на краще!

Детальніше ...

Що може бути спільного у Партіїї Пенсіонерів України і «Батьківщини»?

 

Що може бути спільного у Партіїї Пенсіонерів і «Батьківщини»? Питання, пов’язані із соціальною сферою, адже сьогодні вкрай необхідно полегшити життя людей похилого віку, пенсіонерів, відкинутих  діючою українською владою за межу зубожіння.

У Полтаві міркуємо про це із багаторічним лідером місцевої «Батьківщини», депутатом міської ради, головою потужної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, інвестицій, транспорту, підприємництва й розвитку міста Олегом Бєлоножко.

Олег Вячеславович добре знає проблеми літніх городян, адже за фахом є лікарем, очолює відомий медичний центр. До нього на прийом, як до депутата завжди вишикується черга городян, серед яких чимало пенсіонерів, що сподіваються знайти справедливий захист й матеріальну допомогу в розв’язанні нагальних життєвих проблем.

 І тут наші політичні інтереси співпадають – людям, безперечно, потрібно допомогати в умовах, коли людське життя знецінюється, а матерільні речі непомірно дорожчають!

Детальніше ...

Зустріч і змістовна розмова з а 37-річним Олександром Шамотою, депутатом Полтавської міськради

Іще одна зустріч і змістовна розмова. Ми з різних партій, - я очолюю Партію Пенсіонерів України, а 37-річний Олександр Шамота, депутат Полтавської міськради, є членом Партії простих людей Сергія Капліна. Нагадаю, у Полтаві вирують політичні пристрасті – міськрада залишилися без голови, а мер без двох заступників. Але міські проблеми все одно потребують вирішення. Обговорюємо з Олександром Шамотою як повернути пільговий проїзд для пенсіонерів у міському транспорті, адже сьогоднішні тарифи їм не по кишені, а місцевій владі не до монетизації пільг.

Детальніше ...

Полтава для полтавців ще може відродитися

Вчора присвятив цілий день зустрічам у  Полтаві. Уявляв собі місто квітучим, а городян цілком задоволеними життям. Мабуть, тому що, як мешканець Харкова, звик до чистоти й порядку, появи нових парків та постійного розвитку міських програм, ініційованих міським головою, добрим господарником Геннадієм Кернесом .

А виявилося, що у Полтавській міськраді  вирують потужні політичні пристрасті. Тим часом містом,- «наче Мамай пройшов», - квітне амброзія й зводиться безліч МАФів, а городяни  вимагають хоча б повернути пільговий проїзд у транспорті… Перша ж зустріч,  яка відбулася із головою фракції БПП у міськраді, екс-мером  міста Андрієм Матковським дала надію, що Полтава для полтавців ще може відродитися.

Головне, що ми з Андрієм Всеволодовичем говоримо однією мовою, - із розумінням того, що відстоювання інтересів людей понад усе. І не лише як політики, які обговорюють спільні заходи, акції, ініціативи. А й як сини своїх стареньких батьків, які розуміють, що зміни, особливо, у соціальній сфері потрібні вже сьогодні, щоб і їхнє покоління змогло встигнути пожити у квітучому європейському місті розвиненої мирної країни.

Андрій Матковський позапартійний депутат, хоч і очолює найбільшу фракцію міськради, людина високої моралі, із глибокими знаннями в економіці й  податковій сфері, успішним досвідом управління господарством міста-обласного центру, чіткім баченням його перспектив.

Тому, на майбутнє, - саме його я б рекомендував полтавцям знову обирати мером свого міста. Ну, а поки що хочу сказати, що готовий співпрацювати з Андрієм Всеволодовичем над спільними соціальними ініціативами!

 

Детальніше ...

Вітання з 27-ю річницею Незалежності України!

Шановні друзі та однодумці!
Від імені потужної політичної сили, - Партії Пенсіонерів України та себе особисто, щиро вітаю вас з 27-ю річницею Незалежності України!
Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Так безліч річок і малих потічків зливаються в один могутній Дніпро. 
Нехай цей святковий день принесе вам почуття світлої радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому - вільна і заможна Україна!
Зичу вам міцного здоров’я і життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

З повагою, Голова Партії Пенсіонерів України М.Кукуріка

Детальніше ...

Вчимося жити за Конституцією!

Нині чимало політиків, напередодні чергових президентських виборів, закликають до зміни Конституції незалежної України. А ми вважаємо, що спершу потрібно навчитися виконувати засади діючої

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами