Вітання зі святом весни й краси – 8-м Березня!

Дорогі  жінки – дружини, матері, сестри, доньки, подруги й колежанки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни й краси – 8-м Березня!

Ніякі спроби влади відмінити це свято не применшать нашої   любові й пошани до вас!

Залишайтеся  завжди такими ж відданими, доброзичливими, чарівними, мудрими, незамінними, коханими  –  справжнім нерозмінним скарбом українських чоловіків, любі  наші!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

Cюжет про покинутих дітей з сиротинцю та голодних стареньких, які потребують нашої ласки та допомоги.

Я довго не хотів демонструвати усім відео, де я на сцені, перед повною залою людей, не можу стримати сліз, щоб не подумали, що слабак… Але, то були щирі відчуття, які відображають істинну сутність моєї души. 
Спробуйте і ви додивитися до кінця сюжет про покинутих дітей з сиротинцю та голодних стареньких, які потребують нашої ласки та допомоги. То не може сьогодні залишити байдужою будь-яку людину, в якої є совість!
Тому, вірю, що ви зрозумієте мене і відгукнетеся на заклик: давайте разом, по всій Україні, робити добрі справи! Соціальні ініціативи, програми які вже кілька років запроваджує наша Партія пенсіонерів України, дають любов і захищеність, реальну підтримку і турботу знедоленим літнім людям. Тим, - до кого байдуже державі, яку вони відвоювали, відбудували, віддали їй усі свої сили, а влада, на жаль, все продовжує їх грабувати… 
Тому що допомагати й боротися за права, на нашу думку, справедливо, і так має бути у розвиненому суспільстві повсякчас, а не лише тому що наближаються вибори. Друзі, ви підтримуєте?

С уважением, председатель ППУ Николай Кукурика

Детальніше ...

Вітання з Новим 2019-м роком та Різдвом Христовим!

Дорогі однопартійці й однодумці!

Щиро вітаю з Новим 2019-м роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб наступний рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра.

Переконаний, все, що ми з вами запланували на цей рік, обов'язково збудеться. Все цікаве й важливе, що прагнули розпочати, – почнеться, а негаразди – нарешті закінчаться…

Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують!

А Всесвіт відкриє нам двері у краще майбутнє!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Детальніше ...

У Харківському Будинку культури Залізничників 23 грудня із великим аншлагом відбувся благодійний концерт, організований ППУ

У Харківському Будинку культури Залізничників 23 грудня із великим аншлагом відбувся благодійний концерт, організований ППУ  для пенсіонерів та ветеранів  до новорічних свят. У великому залі на 1250 місць зібралися справжні однодумці, партнери  з усіх куточків України. Душу гріла думка, що свято вдалося!

 Адже це не передвиборчий піар, а наша щоденна турбота про стареньких. І хороші концерти до Дня людей похилого віку, Святого Миколая та Нового року із подарунками та частуванням, на які ми запрошуємо літніх пенсіонерів, стали вже традиційними. Давайте поширювати цю добру традицію по всій Україні!

Ми дуже вдячні нашим артистам, які створили чудову атмосферу свята, - фіналісту 4-го сезону Х-фактора Сашку Порядинському, танцюристам ансамблю « Вірменія» під керівництвом Луїзи Аганесян, представнику ППУ, ще й талановитому співаку Сергію Сафо, Заслуженому артисту України Віталію Козловському.

 Представникам підприємств - багаторічних учасників соціальних програм нашої партії, на сцені, під щирі оплески людей, ми разом  із казковим Дідом Морозом вручили грамоти-відзнаки. Сподіваємося, що у новому, 2019-му році, все у нас і наших партнерів, й у тих,  хто тільки приєднується до Партії  Пенсіонерів України, буде добре!

Детальніше ...

Організовуємо цікавий захід - концерт, присвячений Новорічним святам

Шановні друзі!

Для членів Партії Пенсіонерів України знову організовуємо цікавий захід -   концерт, присвячений Новорічним святам. Захід відбудеться 23 грудня  у місті Харкові, в Будинку культури Залізничників,  о 14.00. Запросили виступити Віталія Козловського, Заслуженого артиста України та Олександра Порядинського, переможця  шоу «Х-фактор».

Дамо нашим пенсіонерам можливість зарядитися святковим настроєм, поспілкуватися, отримати невеличкі подарунки! Дуже вдячні нашим надійним партнерам, які взяли участь в організації концерту: Роганський м’ясокомбінат; мережа автозаправних станцій «БРСМ»; «Соллі+»; Борисфен; Велес; друкарня «Бетта»; друкарня «Мультипринт». Бажаю всім їм успіхів і процвітання у Новому році!

Детальніше ...

У людини завжди є можливість творити добро

У людини завжди є можливість творити добро, - робити маленькі , але такі потрібні сьогодні добрі справи!Ми не знаємо за який саме поданий голодному кусень хліба Бог віддячить своєю ласкою, проте готові завжди поділитися найнеобхіднішим з тим, хто цього потребує!
Милосердя, доброта, турбота особливо потрібні у ці казкові, сповнені надій на краще щасливе майбутнє,передноворічні, передріздвяні дні! Адже холодна зима додає випробувань бідним, одиноким, малозабезпеченим літнім людям, яких держава своїми реформами й мізерними пенсіями відкинула за межу бідності й змусила боротися за кожен день життя…
Закликаю небайдужих у ці холодні дні підключатися до добрих справ, приєднуватися до руху приватних добровольців, які беруться щодня нагодувати стареньких гарячими обідами! Ви, мабуть чули про «Добродомик» , - так стали називати кафе «Чеський дім», власники якого з 12 до 16 години щодня безкоштовно годують обідом до 250 малозабезпечених людей. Вони спочатку годували одну людину, потім кілька десятків, а тепер й кілька сотень. Їхню філософію доброї справи розділили відвідувачі кафе, залишаючи оплаченим так званий «підвішаний обід» для того, в кого немає на нього коштів. Потім підключилися й постачальники продуктів для кафе й небайдужі городяни, які дізналися про цю приватну ініціативу з соціальних мереж. 
Нам усім сьогодні потрібен такий «Добродомик» ! Багатьом людям щоб зігрітися гарячим обідом, поспілкуватися й пережити складні часи. А іншим, - щоб внести свою посильну частку до доброї справи допомоги тим, хто в скруті. І хай наші «Добродомики» почнуться лише з чашки солодкого чаю зі свіженьким пиріжком чи бутербродом. Та ви ж знаєте, що ми, якщо зорганізуємося, разом зможемо змінити цей світ на краще!Тож давайте докладати зусиль, - підтримуючи покоління наших батьків, ми подамо добрий приклад і нашим дітям!  
Друзі , хочу почути Вашу думку стосовно відкриттю таких «Добродомиків» ? 
Пишіть , для нас це дуже важливо !

 

З повагою, голова ППУ                                                        Микола Кукуріка

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами