Валерія Фоменко ЦВК зареєструвала кандидатом в народні депутати по 76-му округу в Запоріжжі

Тільки що ЦВК зареєструвала мене кандидатом в народні депутати по 76-му округу в Запоріжжі. Висунула мене Партія пенсіонерів України.
Мені не потрібна недоторканність, так як з мене не тяжіють кримінальні справи.
Мені не потрібен «бюджетний потік», так як все, чого я досяг, було зроблено без єдиної бюджетної копійки.
Я йду в депутати заради того, щоб підняти на новий рівень соціальний захист пенсіонерів та ветеранів, якої ми активно в даний час займаємося.
Цього чекають всі ті запорожці, хто не байдужий до того, що відбувається зараз з нашою країною, яка гідна кращої долі.
Десятки дзвінків з підтримкою від знайомих і незнайомих людей, величезна кількість бажаючих влитися в ряди команди надихає.
А, значить, перемога буде за нами!

З повагою                                                  Валерій Фоменко

Детальніше ...

Кілька сотень пенсіонерів з Краматорська на Трійцю відвідали Святогірську лавру

Четвертий рік поспіль громадська організація «Пенсіонери Краматорська» організовує поїздку на Трійцю в Святогірську лавру. У цьому році 16 червня в поїздці брали участь рекордна кількість людей - 397 чоловік. Як повідомив «Східного проекту» голова міської організації Партії пенсіонерів України Віктор Руденко:

«Ми організовуємо поїздки для людей похилого віку, які ведуть активний спосіб життя. Цей захід в День Святої Трійці для нас є вже традиційним. Люди отримують від цієї поїздки моральне і духовне задоволення. Вони приїхали помолитися, взяти участь у святковій літургії, просто відпочити і поспілкуватися. Найцінніше для пенсіонерів на даний момент - це живе спілкування ».

Після приїзду в Святогірськ учасників поїздки зустрів піснями і хороводами фольклорний ансамбль «Курінец».

В організації відпочинку пенсіонерам Краматорська допоміг також народний депутат Максим Єфімов. Він розповів, що підтримка людей, які так багато зробили для розвитку міста, є для нього честю, а також побажав усім гарного святкування і відпочинку на природі.

 

Учасники поїздки розповіли про свої враження.

«Сьогодні велике свято, Трійця. Вже встигли відвідати храм, дуже задоволені. Подібні до цього заходу для нас організовуються регулярно. Ми також допомагаємо в такого роду святкуваннях », - розповідає учасниця поїздки Валентина.

Після відвідин храму, учасників поїздки чекала екскурсія по території монастиря. Після цього частина людей продовжила відпочивати на пляжі, розташованому біля Святогірської лаври біля берегів Сіверського Дінця.

«Завдяки цій поїздці ми потрапили в храм на святкову службу. Найголовніше для нас звичайно ж спілкування. Особливо в цей красивий свято хочеться більше ділитися своїми думками, насолоджуватися життям », - каже керівник Центру дозвілля та відпочинку Ольга Реснянская.

Нагадаємо, що 15 червня народний депутат Максим Єфімов підтримав майбутнього веб-дизайнера Павла Еганова і подарував йому сучасний комп'ютер.

Детальніше ...

ПФУ назвав середній розмір пенсії і кількість пенсіонерів

З початку року середня пенсія зросла на 250 грн

Пенсійний фонд України оприлюднив дані щодо кількості пенсіонерів та середнього розміру на 1 квітня 2019 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію ПФУ у Facebook.

За даними ПФУ, станом на 1 квітня 2019 року в Україні налічувалося 11,4 млн пенсіонерів. Середня пенсія з початку року зросла на 253,38 грн до 2899,04 грн.

Як повідомляло РБК-Україна, доходи Пенсійного фонду України в I кварталі 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 24,3% - до 104,4 млрд грн. Власні доходи ПФУ за цей період становили 54,3 млрд грн, надходження з державного бюджету - 49,8 млрд грн.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України з 1 березня провів автоматичній перерахунок пенсій відповідно до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Із 10,2 млн пенсіонерів, яким проведено перерахунок, розмір пенсії підвищено для 8 972 тис. пенсіонерів. Згідно з постановою Кабміну для індексації використовується коефіцієнт 1,17, але підвищення не може буди меншим 100 грн.

Крім того, з 1 березня запроваджуються додаткові виплати пенсіонерамкоштів, які Пенсійний фонд отримав від розмитнення євроблях. Одноразова доплата виплачувалася рівними частинами (по 1205,09 грн) у березні та у квітні. Одноразову доплату до пенсії встановлено 2 095 111 особам.

Детальніше ...

Коли та як перерахують субсидії: у кого заберуть знижку і чому урізають допомогу

За рахунок підвищення мінімальної зарплати вдвічі на субсидіях планують заощадити мільярди гривень, а скорочення соціальних нормативів призведе до того, що допомога надаватиметься на менший обсяг ресурсів

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами