21 листопада 2015 року відбулася ІV конференція Кіровоградської міської організації Партії Пенсіонерів України

21 листопада 2015 року відбулася ІV конференція Кіровоградської міської організації Партії Пенсіонерів України,

яка була присвячена підведенню підсумків чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів 25 жовтня 2015 року, з таким порядком денним:

1. Про звіт Голови Кіровоградської міської організації ППУ. Підведення підсумків чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів 25 жовтня 2015 року
2. Про створення, межі та назви первинних організацій Кіровоградської міської організації ППУ
3. Про виключення з членів Партії Пенсіонерів України
4. Різне

ІV конференція Кіровоградської міської організації Партії Пенсіонерів України розпочалась з хвилини мовчання в знак вшанування пам'яті загиблих під час Революції Гідності.

На початку роботи конференції відбулося урочисте вручення партійних квитків новим членам Партії Пенсіонерів України. Окрім цього, подяками було відзначено роботу окремих членів партії, які зробили значний внесок у розвиток партії та брали активну участь під час виборчого процесу.

Голова Кіровоградської міської організації ППУ Олександр Рацул прозвітував перед делегатами та запрошеними, підвів підсумки чергових місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 року.

При розгляді 2-го питання порядку денного, голова Кіровської районної організації ППУ Максим Козуб, наголосив на тому, що одним з перспективних питань для розвитку міської організації ППУ – є створення первинних організацій Кіровоградської міської організації Партії Пенсіонерів України. Конференцією було прийнято рішення про створення, межі та назви первинних організацій Кіровоградської міської організації ППУ.

При розгляді питання порядку денного "Різне", голова Кіровської районної організації Максим Козуб, озвучив пропозицію членів партії звернутися до ЦК ППУ з питанням розглянути доцільність внесення змін у назву партії, аргументуючи тим, що для кращого сприйняття партії її назва повинна бути більш конкретизована у напрямку соціального захисту. "В ході спілкування з виборцями виявилось, що великий відсоток людей сприймає партію як об'єднання пенсіонерів, людей похилого віку для спільного проведення дозвілля, а не як політичну силу, яка створена для захисту соціально незахищених верств населення" - зазначив Максим Козуб. Данна пропозиція була підтримана одноголосно.

Двома днями раніше, а саме 19 листопада також були проведені Конференції Кіровської та Ленінської районних організацій ППУ в м.Кіровограда, на яких голови районних організацій прозвітували та підвели підсумки виборчої кампанії 2015 року. За результатами виборів Василь Пилип'юк, залишив посаду голови, але буде продовжувати роботу у партії на посаді заступника голови Ленінської районної організації ППУ м.Кіровограда та члена комітету Кіровоградської міської організації ППУ. Підсилити роботу та обрати на посаду голови Ленінської районної організації ППУ м.Кіровограда було запропоновано делегатами районної конференції Шандруку Сергію Петровичу, члену комітету Кіровоградської міської організації ППУ. Конференція винесла рішення про зміну керівника організації.

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 111 could not connect to the host "api.flickr.com""

 


Підпишіться на розсилку новин