Барвінкове: із минулого у майбутнє

Чи знаєте ви, що місто Барвінкове, а відповідно й Барвінківський район Харківщини носить ім’я славного воїна – козацького отамана Івана Барвінка, який загинув у бою 350 років тому?

 От і я дізнався про цю сторінку історії лише нещодавно, на тематичній виставці, яка експонувалася у червні в Барвінківському краєзнавчому музеї. Відвідав її  після робочої зустрічі з головою Барвінківської районної державної адміністрації, справжнім патріотом  району, Володимиром Ромахом.

У Барвінково до пам’ятних дат ставляться з особливою повагою, - у червні вшанували ветеранів - відзначили 75 років визволення району від фашистських загарбників, та згадали козака Барвінка. А на вересень запланували відзначити 365 років заснування міста Барвінкове та 95 років  Барвінківського району.

Цей район на Харківщині серед успішних і благополучних, хоча економіка його більшою мірою пов’язана із сільським господарством, а не промисловим виробництвом, й більше третини тамтешнього населення є вже пенсіонерами. Мабуть, на такий результат впливає поважне ставлення  влади до людей, їхніх цінностей та потреб.

 Тут не лише знають історію, а й дбають про перспективи розвитку, приділяючи увагу освіті й розвитку дітей. Недаремно ж саме школярка Марія Магда із Барвінково стала абсолютним переможцем конкурсу творів «Майбутнє моєї громади», який проходив на Харківщині.

Приємно будувати й підтримувати контакти з посадовцями, які не жаліючи часу й сил, ведуть свою громаду вперед!

 

Микола Кукуріка, голова ППУ

Інші матеріали в цій категорії: « Вітання з Новим 2018 роком!

Підпишіться на розсилку новин