Барвінкове: із минулого у майбутнє

Чи знаєте ви, що місто Барвінкове, а відповідно і Барвінківський район Харківської носить ім'я славного воїна - козацького отамана Івана Барвінка, який загинув в бою 350 років тому?

 Ось і я дізнався про цю сторінку історії лише недавно, на тематичній виставці, яка експонувалася в червні в Барвінківському краєзнавчому музеї. Відвідав її після робочої зустрічі з головою Барвінківської районної державної адміністрації, справжнім патріотом району, Володимиром ромаха.

У Барвінковому до пам'ятних дат ставляться з особливою повагою, - в червні вшановували ветеранів - відзначили 75 років визволення району від фашистських загарбників, і згадали козака Барвінка. А на вересень запланували відзначити 365 років заснування міста Барвінкове та 95 років Барвінківського району.

Цей район в Харківській області серед успішних і благополучних, хоча економіка його більшою мірою пов'язана з сільським господарством, а не промисловим виробництвом, і більше третини місцевого населення є вже пенсіонерами. Мабуть, такий результат впливає шанобливе ставлення влади до людей, їх цінностей і потреб.

 Тут не тільки знають історію, а й дбають про перспективи розвитку, приділяючи увагу освіті та розвитку дітей. Недарма ж школярка Марія Магда з Барвінкове стала абсолютним переможцем конкурсу творів «Майбутнє моєї громади», який проходив на Харківщині.

Приємно будувати і підтримувати контакти з чиновниками, не шкодуючи часу і сил, ведуть свою громаду вперед!

 

Микола Кукуріка, голова ППУ


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами