Благодійний святковий концерт присвячений Міжнародному дню людей похилого віку у Будинку архітектора

30 вересня 2015 року представників ветеранських організацій столиці було запрошено до Будинку архітектора на благодійний святковий концерт присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

Перед початком концерту з вітальним словом до ветеранів звернувся Голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка.Він наголосив:

«У цей визначний день ми даруємо тепло своїх обіймів та посмішок, турботу і пошану кожному українцю старшого віку. Ми запевняємо вас, дорогі ветерани і пенсіонери, що боремося за краще майбутнє кожного з вас! Адже нині кандидатами від ППУ до місцевих рад, від Києва і до сільської глибинки, висунуто тисячі достойних, справедливих, відповідальних людей, здатних захистити ваші інтереси. Вірю, що ми змусимо владу по-справжньому турбуватися про людей поважного віку, а згодом і запровадити в Україні високі європейські соціальні стандарти! Це наш обов’язок».

Урочистий захід зібрав понад 400 представників районних ветеранських організацій Києва. Зокрема, були представлені: Голосіївський район, керівник Коропов Сергій Олексійович; Дарницький район, голова первинної організації Нужний Петро Григорович; Деснянський район, голова Пікалюк Андрій Олександрович; Дніпровський район, голова Ремез Галина Францівна; Оболонський район, голова Ніфонтов Анатолій Володимирович; Печерський район, голова Бренський Володимир Петрович; Солом’янський район, голова Парасєйніков Борис Дмитрович.

Порадував присутніх своєю майстерністю виконання душевних ліричних і сучасних пісень Театр естрадної пісні Київського університету харчових технологій, художній керівник Андрій Бут.

Сподобалися столичним ветеранам і приємні подарунки до свята - продуктові набори, до яких входили цукерки, газовані напої та сир.

Партія Пенсіонерів України висловлює щиру подяку за небайдуже ставлення до проблем українців літнього віку, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, плідну співпрацю з ППУ колективам та керівникам підприємств: ТОВ «АТБ маркет», та особисто Єфтєєву Дмитру Олеговичу, ТОВ «Браво-сервіс» та Чайці Ігорю Юрійовичу, ПАТ кондитерська фабрика «АВК» та Бабинцю роману Володимировичу, ПрАТ Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» та голові правління Герману Сергію Миколайовичу, дистриб’юторам морозива торгівельної марки «Ласунка», які воліли залишитися безіменними благодійниками. Дякуємо всім, хто своєю невтомною працею, талантом та щирим ставленням підтримав свято ветеранів!

Посилання на перегляд і викачування фотографій з заходу https://cloud.mail.ru/public/2nnQ/6dWFGrfr2


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами