Близько двох сотень пенсіонерів «штурмують» Вінницьку міську раду

Пікетуючих пенсіонерів та громадських активістів муніципальна поліція  знову не пропустила на сесію Вінницької міської ради.

Сьогодні, 29 січня, депутати Вінницької міської ради зібралися на сесію. У той час, коли обранці сходилися в сесійну залу на 3-му поверсі, в холі під егідою Партії Пенсіонерів України влаштували пікет близько 200 людей похилого віку. Пенсіонери хочуть, щоб їх пустили на сесію, мовляв вони мають знати куди йдуть їхні гроші. Лунають гасла з вимогою обґрунтованих тарифів, прозорого бюджету та збереження безкоштовного проїзду в транспорті. А теперішній міській владі та спікеру Верховної ради – Володимиру Гройсману мітенгувальники кричать «Ганьба!» та «Банду геть!». Серед тих хто намагався потрати на сесію були також громадські активісти, зокрема Ольга Малиновська. Проте муніципальна поліція Вінницької міської ради їх не пропустила.

Джерело: antikor.com.ua

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 111 could not connect to the host "api.flickr.com""


Підпишіться на розсилку новин