Cюжет про покинутих дітей з сиротинцю та голодних стареньких, які потребують нашої ласки та допомоги.

Я довго не хотів демонструвати усім відео, де я на сцені, перед повною залою людей, не можу стримати сліз, щоб не подумали, що слабак… Але, то були щирі відчуття, які відображають істинну сутність моєї души. 
Спробуйте і ви додивитися до кінця сюжет про покинутих дітей з сиротинцю та голодних стареньких, які потребують нашої ласки та допомоги. То не може сьогодні залишити байдужою будь-яку людину, в якої є совість!
Тому, вірю, що ви зрозумієте мене і відгукнетеся на заклик: давайте разом, по всій Україні, робити добрі справи! Соціальні ініціативи, програми які вже кілька років запроваджує наша Партія пенсіонерів України, дають любов і захищеність, реальну підтримку і турботу знедоленим літнім людям. Тим, - до кого байдуже державі, яку вони відвоювали, відбудували, віддали їй усі свої сили, а влада, на жаль, все продовжує їх грабувати… 
Тому що допомагати й боротися за права, на нашу думку, справедливо, і так має бути у розвиненому суспільстві повсякчас, а не лише тому що наближаються вибори. Друзі, ви підтримуєте?

С уважением, председатель ППУ Николай Кукурика

Медіа


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами