Дорогі наші ветерани, люди старшого віку!

1 жовтня ми засвідчуємо глибоку повагу  суспільства до старших поколінь громадян, які зберегли для нас кращі національні традиції, навчили долати труднощі, берегти віру і любов, брати на себе відповідальність за майбутнє своєї країни.

З нагоди сьогоднішнього свята прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради дітей і онуків. Ваш ратний і трудовий подвиг, досвід і мудрість  стають прикладом  сповненого змістом життя для сучасної молоді!

Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, достатку, комфортного життя, сповненого турботою й повагою близьких людей та держави, нових вражень і приємних подій!

З свого боку Партія Пенсіонерів України обіцяє продовжувати й посилювати  боротьбу за права літніх людей, захист найбідніших і допомогу знедоленим. Разом ми збудуємо краще майбутнє!

З повагою, голова ППУ                                                        Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами