Голова ППУ відвідав з робочим візитом Волинську область у листопаді 2014 року

У листопаді 2014 року голова Партії Пенсіонерів України Кукуріка Микола Миколайович відвідав Волинську область, де провів декілька зустрічей...

Перша зустріч відбулась 13 листопада у Волинському обласному осередку всеукраїнської організації інвалідів, під назвою ”Союз організацій інвалідів України», яку очолює Ощепков Григорій Михайлович. Також на зустрічі були присутні активісти організації, які могли прийняти безпосередню участь в обговоренні нагальних питань.

Кукуріка Микола Миколайович розповів про стратегію співпраці ППУ та громадських організацій Волині у питаннях соціального захисту інвалідів. Було наголошено про важливість набуття представниками ППУ статусу борців за права та інтереси інвалідів. Також Микола Миколайович надав вичерпну інформацію щодо розвитку та ініціативи партії в напрямку становлення сучасної системи соціального захисту інвалідів, створення рівних з іншими членами суспільства можливостей для реалізації своїх прав і свобод, розвитку їх індивідуальних здібностей та задоволення особистих потреб. За результатами зустрічі було прийнято рішення про подальшу співпрацю Партії пенсіонерів України та обласного осередку "Союзу організації інвалідів України".

Другий візит Миколи Миколайовича Кукуріки відбувся 14 листопада у Луцькій міській раді, де була проведена зустріч із луцьким міським головою Миколою Ярославовичем Романюком.

Під час розмови мер Луцька зауважив про необхідність соціальної допомоги родинам бійців, які зараз служать в зоні АТО. Зокрема він наголосив, про важливість прозорості діяльності влади у напрямку взаємодії між міським головою та громадою Волинської області. Також було обговорено ряд питань стосовно соціальної відповідальності малого та середнього бізнесу.

Романюк Микола Ярославович повідомив, що офіційний показник безробіття у Луцьку складає лише 1,8 %, що є одним із найкращих показників по Україні в цілому. Важливу роль у зайнятості населення відіграє сусідство із Польщею, що дозволяє розвиватися дрібному та середньому  бізнесу. Загалом по області соціальна забезпеченість пенсіонерів, інвалідів та ветеранів займає доволі високий показник.
Зі свого боку Микола Миколайович Кукуріка запропонував налагодити тісну співпрацю між Партією Пенсіонерів України та міською владою Луцька в напрямку налагодження та покращення соціальної допомоги незахищеним верствам населення. Мер Луцька погодився на співпрацю, зокрема він  наголосив.... «ми можемо перемогти, коли будемо всі разом».

Наступна зустріч голови ППУ відбулась із Начальником Управління Пенсійного фонду України в місті Луцьку Рубльовим В'ячеславом Володимировичем та заступником начальника Управління соціальної політики Луцької міської ради Главацьким Олегом Михайловичем.
В'ячеслав Володимирович відзначив, що до Управління Пенсійного Фонду звертається велика кількість переселенців зі Сходу стосовно питань оформлення соціальної допомоги та пенсій. На сьогодні до Пенсійного фонду в місті Луцьку вже звернулось понад 200 осіб з приводу переведення пенсії та соціальної допомоги за новим місцем проживання.

Було обговорено проблему підтвердження трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній чи інших документів, що засвідчують трудову діяльність, а також ряд питань щодо виплати пенсій дітям війни у зв’язку з рішенням суду і подальшим виконавчим провадженням.

Особливу увагу було приділено питанню співпраці в напрямку законодавчих ініціатив у проблемі механізмів впровадження пенсійної реформи. Рубльов відзначив, що, на жаль, сьогодні існує велика нестача професійних керівників в галузі пенсійного забезпечення. За його словами, пенсійна сфера потребує суттєвого оновлення.

Наприкінці свого візиту на Волинь, голова Партії Пенсіонерів України зустрівся із  заступником начальника Управління соціальної політики Главацьким Олегом Михайловичем, який відзначив, що попри важкий економічний стан в цьому році окремим категоріям лучан були підвищені соціальні виплати.  Загалом на сьогодні у м. Луцьку понад 52 тис. соціальних категорій громадян, які отримують різноманітні пільги. І, що важливо відзначити, Управління соціальної політики практично немає заборгованості перед населенням.

В результаті візиту голови ППУ на Волинь, було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю в напрямку захисту і відстоювання інтересів соціально не захищених верств населення.


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами