Кіровоград шанує ратний подвиг своїх ветеранів

8 січня визначна дата для міста Кіровограда. Саме в цей день, 1944 року наше місто було звільнено від гітлерівської окупації.

Уже традиційним для благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» є вітання ветеранів ВВВ з визначними подіями, 72-га річниця визволення міста Кіровограда від німецько-фашистських загарбників не стала винятком. Цього року до привітання долучилася і Кіровоградська міська організація Партії Пенсіонерів України.

Напередодні Старого Нового Року, ми разом відвідали всіх ветеранів які брали участь у визвольній операції, на жаль, до 72-ї річниці живими залишились лише семеро… подарували подарунки та слова щирої вдячності за їх подвиг.

Хочу подякувати всім хто взяв участь у даному заході: Козуба Максима Шандрука Сергія, Бондаренка Андрія, Бондаря Олександра, Греська Сергія, Жукову Наталію, Мазуренка Олександра, Мартиновського Олександра, Пилип'юка Василя, Рацул Анжеліку, Невідому Оксану, Твердоступ Оксану, Харченка Андрія, Чабаненка Валерія,Черну Мирославу.

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 111 could not connect to the host "api.flickr.com""

Олександр Рацул

Голова Кіровоградської міської організації ППУ


Підпишіться на розсилку новин