Микола Кукуріка: працюємо над зміцненням Луганської обласної організації ППУ

Керівництво, Центральний апарат та активісти у регіоні нині плідно працюють над зміцненням рядів потужної Луганської обласної організації Партії Пенсіонерів України, адже війна внесла свої корективи у її діяльність.

- Це непросто, адже поряд лінія розмежування з так званою ЛНР, досі тривають бойові дії, обстріли мирного населення, але ми робимо усе можливе, щоб згуртувати мешканців області та вимушених переселенців для вирішення спільних для українських пенсіонерів проблем, - наголошує лідер ППУ Микола Кукуріка.

Луганська обласна організація ППУ діє з 2005-го року, а Луганська міська аж з 2001-го. В області активно працювали 14 первинних та міських осередків партії. Нині Луганськ знаходиться на території не признаної ЛНР і доля багатьох членів партії невідома. Але більшість осередків на території Луганщини збереглися й працюють, адже проблем, актуальних для пенсіонерів, не лише не зменшилося, а й значно додалося. І люди шукають шляхи їх розв’язання, однодумців та можливість донести свою позицію до органів влади.

Саме для побудови конструктивного діалогу з представниками місцевої влади, тіснішого знайомства з активістами партії, які мешкають у прифронтових районах, розв’язання питань юридичної реєстрації нових партійних осередків, 30-31 травня цього року Микола Миколайович Кукуріка здійснив робочу поїздку по Луганській області.

Не дивлячись на шалену зайнятість очільника Луганщини Юрія Гарбуза, він знайшов можливість зустрітися з головою ППУ Миколою Кукурікою та обговорити можливі шляхи розв’язання проблем місцевих пенсіонерів та пенсіонерів-переселенців.

У розмові з головою Луганської облдержадміністрації - керівником військово-цивільної адміністрації Гарбузом Юрієм Григоровичем, заступником голови ОДА Лішик Ольгою Петрівною, начальником департаменту соціального захисту населення Поліщук Елеонорою Андріївною було наголошено на необхідності у зоні поблизу військового й політичного конфлікту, що триває вже кілька років, розвитку активної громадської роботи, спрямованої на встановлення порозуміння з представниками різних соціальних категорій, в тому числі й пенсіонерами та переселенцями. Адже для всіх нині найактуальнішою умовою нормального життя є якнайшвидше досягнення миру!

І є велика надія, що саме Партія Пенсіонерів України, політична сила, яка давно відома в регіоні своєю толерантністю, зможе створити умови для започаткування й розвитку народної дипломатії. Що дає шанс якісніше врегульовувати життєво значущі соціальні питання, які нині виникають внаслідок військового конфлікту. А це сприятиме якнайшвидшому відновленню кордонів і дії законів України на території Луганщині, відбудові житла та закладів соціального значення, які необхідні для облаштування мирного життя людей.

Голова ППУ Микола Кукуріка та луганчани - активісти партії також побували у декількох містах і районах прифронтової зони Луганської області. Плідно пройшли зустрічі з однопартійцями – однодумцями та представниками місцевої влади: головою Троїцької райдержадміністрації Олександром  Івановим, головою Попаснянської РДА Сергієм Шакуном, головою Старобельської РДА Анатолієм Гаркавим, Сєвєродонецьким міським головою Валентином Казаковим, Лісичанським міським головою Сергієм Шиліним, представниками виконкому Рубіжанської міської ради.

Ці зустрічі довели, що в українських пенсіонерів різних регіонів країни сьогодні однакові проблеми - мізерна пенсія й низький рівень соціальної захищеності та медичної допомоги. А на Луганщині ще й додаються жахливі наслідки військових дій, адже залишитися на старості років без даху над головою літній хворій людині із мінімальною пенсією та стати вимушеним переселенцем, просто страшно!

Фактично активісти Партії Пенсіонерів України вже мають досвід і беруть на себе деякі питання соціальної допомоги пенсіонерам Луганщини. Тепер це треба закріпити юридично й організаційно. Утворено ініціативну групу з організації й проведення зборів Луганського обласного осередку ППУ й відповідного з’їзду партії, на якому буде представлено нові районні осередки потужної обласної організації.

Тому, з питань надання «зеленого світла» нашій політичній силі, усунення можливих чиновницьких перепон під час реєстрації й оформлення документів нових районних та міських організацій ППУ, Микола Кукуріка провів зустріч із представниками Головного територіального управління юстиції уЛуганській області.

Спільне бачення розвитку демократичних засад народовладдя та розуміння принципів побудови життя в новоутворених об’єднаних територіальних громадах Луганщини відчувалися під час розмови на зустрічі членів ППУ, на чолі з Миколою Кукурікою, із народним депутатом України Віталієм Семеновичем Курило.

Він депутат від виборчого округу №113, що на Луганщині, і нині є заступником голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Партія Пенсіонерів України ставить за мету участь активістів партії у найближчих призначених перших виборах в органи самоврядування об’єднаних територіальних громад Луганської області.

- Наведені під час зустрічей на Луганщині приклади ефективної роботи Харківської, Запорізької, Кіровоградської, Вінницької обласних організацій ППУ, а особливо Краматорської міської, яка допомагає пенсіонерам й переселенцям у прифронтовій зоні, дуже зацікавили луганчан.

Тому, переконані, що невдовзі активно візьметься захищати інтереси українських пенсіонерів ще один дієвий обласний осередок Партії Пенсіонерів, – партії європейського зразка. Йому доведеться у складних прифронтових умовах втілювати у життя ідеї й принципи нашої боротьби.

Але ми віримо, що АТО скоро закінчиться, реформи підуть вгору, життя налагодиться й українські пенсіонери різних куточків країни, в тому числі й луганчани, нарешті матимуть змогу їздити по світу в якості туристів, а не «ходити по миру» в якості постраждалих прохачів!, - зазначає голова ППУ Микола Кукуріка.


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами