На прохачів субсидій очікує повторна перевірка

Найближчим часом прохачі субсидій пройдуть додаткову верифікацію на предмет отримання соціальної допомоги. Таким чином багато громадян безповоротно втратить соціальну допомогу від держави.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева і наголосив, що на початку нинішнього року Міністерство фінансів вирішило провести верифікацію соціальних виплат, однак питання щодо результатів цієї ревізії не вщухають.

«Верифікація закінчилася тим, чим слід було й очікувати: чим більше гучних заяв, тим менше результатів», – повідомив Рева.

«Нещодавно ми з цього приводу зустрічалися з Міністром фінансів і прийшли до логічного висновку, що Мінфін повинен займатися верифікацією тих виплат, що їх не може верифікувати Місоцполітики.

Наприклад, це соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам. Адже ми не можемо взяти в СБУ списки осіб, котрі пересікали лінію розмежування, а Міністерство фінансів може. Або, ми не можемо дізнатися про прибутки, отримані субсидіянтами з відсотків по депозитах, – а в Мінфіні ці дані є. Ми не можемо відстежити факти здійснення покупок, – а в Мінфіну є така можливість», – зауважив Рева.

В той же час, голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка повідомив, що таким чином частину пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги просто позбавлять соціальних виплат та субсидії.

«Мінсоцполітики всіляко намагається економити на одержувачах соціальної допомоги і додаткова перевірка це – спосіб зменшити кількість громадян, які претендують на допомогу від держави. Таким чином певна частина громадян безповоротно втратить не лише субсидію, але й соціальну допомогу», – зауважив Микола Кукуріка.


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами