Нарешті влада схаменулася і почала дивитися правді в очі?

Нарешті влада схаменулася і почала дивитися правді в очі? Сьогодні Голова рахункової палати Валерій Пацкан заявив, що прожитковий мінімум не відповідає сучасним потребам і занижений щонайменше удвічі!
Партія Пенсіонерів України вже кілька років наголошувала саме на цьому, направляла звернення в усі владні кабінети, де мають чесно й професійно опікуватися соціальними питаннями !
Пан Пацкан своїми словами підтвердив, що встановлений законом про держбюджет, прожитковий мінімум, ні кількісно, ні якісно не відповідає сучасним потребам! Й у 1,9 рази менше від фактично розрахованого, причому розрахованого фахівцями Міністерства соціальної політики у цінах травня. 
Нагадаю, з липня в Україні зріс прожитковий мінімум для працездатних осіб на 86 гривень і становить 2007 гривень. Тому трішечки зросли пенсії, розмір яких залежить від встановленого прожиткового мінімуму.
Влада, маю на увазі старий Кабмін на чолі з Гройсманом, за відставку якого наша партія виступала ще минулого літа, знає про це, але свідомо не вживає заходів задля зростання добробуту громадян. Сподіваюся, на це зверне увагу новий Президент!
А ми, - Партія Пенсіонерів України, та я особисто, як її лідер, продовжуємо політичну боротьбу за соціальну справедливість! Попереду велика битва! Підтримайте, мій округ № 177, на рідній Харківщині!

 

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами