Організовуємо цікавий захід - концерт, присвячений Новорічним святам

Шановні друзі!

Для членів Партії Пенсіонерів України знову організовуємо цікавий захід -   концерт, присвячений Новорічним святам. Захід відбудеться 23 грудня  у місті Харкові, в Будинку культури Залізничників,  о 14.00. Запросили виступити Віталія Козловського, Заслуженого артиста України та Олександра Порядинського, переможця  шоу «Х-фактор».

Дамо нашим пенсіонерам можливість зарядитися святковим настроєм, поспілкуватися, отримати невеличкі подарунки! Дуже вдячні нашим надійним партнерам, які взяли участь в організації концерту: Роганський м’ясокомбінат; мережа автозаправних станцій «БРСМ»; «Соллі+»; Борисфен; Велес; друкарня «Бетта»; друкарня «Мультипринт». Бажаю всім їм успіхів і процвітання у Новому році!


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами