Партія Пенсіонерів України підтримує тарифний майдан

Сьогодні, 23 жовтня 2015 року, активісти Партії Пенсіонерів України провели мітинг під Кабінетом Міністрів України із вимогами знизити тарифи на газ та світло для українців та встановити справедливий розмір українських пенсій та зарплат.

Представники ППУ із різних регіонів України приїхали до Києва з вимогами припинити економити на пенсіонерах і розпочати реальну боротьбу із корумпованими олігархічними кланами.

За словами голови Вінницької міської організації ППУ Віктора Малиновського – «Тарифний майдан має стати тестом на справедливість для суспільства: або люди згуртуються і організовано заявлять, що не платитимуть за новими «драконівськими» тарифами, або, проявляючи чергову пасивність, ми продемонструємо, що готові мовчки «з’їдати» все, що пропонує корумпований уряд».

Голова Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка, в свою чергу, повідомив, що політична сила повністю підтримує вимоги «тарифного майдану» і готова докласти усі зусилля для того, щоб тарифи були понижені до платоспроможного рівня для українців.

«Активісти нашої партії зі всіх регіонів України сьогодні готові їхати до Києва, щоб запитати чиновників, як пенсіонеру вижити на 1000 гривень і коли влада, врешті-решт, перестане проводити політику геноциду супроти українців поважного віку. Наших сил достатньо для того, щоб влада нас почула», - наголосив Микола Кукуріка.

До слова, Партія Пенсіонерів України протягом останніх шести місяців провела в ряді міст України акції протесту проти антисоціальної політики уряду та проти нових завищених тарифів. Протягом квітня - жовтня 2015 року відбулися мітинги в Полтаві, Харкові, Одесі, Львові, Вінниці, Запоріжжі, Івано-Франківську, Дніпропетровську. Вимоги ППУ залишаються незмінними: підняття розміру пенсій та зарплат, повноцінна індексація пенсій, відновлення та збільшення соціальної допомоги для незахищених верст населення, зниження тарифів до платоспроможного рівня.

Нагадаємо, що «тарифний майдан» вже понад чотири доби стоїть під стінами Кабінету Міністрів. Активісти різних політичних сил, громадські діячі і звичайні українці розпочали безстрокову акцію протесту і заявляють, що стоятимуть доти, допоки не відбудеться зниження вартості житлово-комунальних послуг. Чотири дні тому на Грушевського з’явилися перші намети з вимогою знизити тарифи через зміну законодавства.


Підпишіться на розсилку новин