Пенсійна реформа. Дороге "задоволення" чи неможливість отримання пенсії?

На мою особисту думку, молодим українцям не варто розраховувати на державні пенсії. Про це також останнім часом пишуть українські ЗМІ, посилаючись на думки різних експертів.

Так, експерт реанімаційного пакету реформ Павло Кухта впевнений, що 20-30 річним українцям потрібно розраховувати тільки на себе. А солідарна пенсійна система може «втопити» державу.

Солідарна система на практиці виглядає так, ніби держава, за допомогою різних інструментів, збирає гроші у робітників і бізнесу та передае їх пенсіонерам. Інструмент - це податки та система соціального страхування.

Виходячи з цього та з того, скільки людина заробила протягом свого життя розраховується його особиста пенсія. Така пенсійна система обходиться державі дуже дорого - в 2014 році на пенсії пішло 16% Українского ВВП. Україна зараз витрачає на пенсії більше всіх у світі.

Для українців все це виливається у великі податки, хоча пенсії в державі мізерні (1208 грн – 44 $). Виходить, що кожний легально працюючий українець віддає на утримання пенсіонерів одну третю своєї зарплати. Зрозуміло, що компанії ідуть в тінь при кожні зручній можливості.

Тобто пенсії коштують дорого, вони створюють проблеми легально працюючим, однак пенсіонери все одно залишаються в програші.

При введені накопичувальної системи виникають проблеми.

1. Коли інфляція в державі зашкалює накопичення в нацвалюті безглузде

2. Українці загубили довіру до державних установ та приватних фондів

3. Як будуть використовувати гроші пенсійні фонди?

Потрібна максимальна ефективність переходячи від солідарної до накопичувальної системи виплати пенсій.

Для цього потрібна стабілізація економіки, розбудова фондового ринку, зупинка інфляції, тобто треба провести реформи, про які так багато говорить, але нічого не робить Арсеній Яценюк. Він лише нагрузив державу ще більшими зовнішніми запозиченнями.

Владою проводиться чітка політика по установці контролю за ресурсами України та зменшенню чисельності населення і робиться це різними способами.

1. Людей " видавлюють " з держави, знижуючи рівень життя.

2. Війна на сході держави

3. Вимирають пенсіонери, яким не можливо вижити на ці пенсії при таких цінах на ліки та їжу.

Населення України це ресурс - робоча сила з капіталом і землею. Але в нинішній системі людина - це  лише спосіб досягнення цілі:

1. Мінімальна заробітна плата

2. Максимальна віддача

3. Збільшення виробничого циклу (70 років вихід на пенсію )

4. Відсутність охорони здоров’я життя

Українці вмиратимуть за станками, працюючи.

Голова Партії пенсіонерів м. Вінниці Віктор Малиновський


Підпишіться на розсилку новин