Полтава для полтавців ще може відродитися

Вчора присвятив цілий день зустрічам у  Полтаві. Уявляв собі місто квітучим, а городян цілком задоволеними життям. Мабуть, тому що, як мешканець Харкова, звик до чистоти й порядку, появи нових парків та постійного розвитку міських програм, ініційованих міським головою, добрим господарником Геннадієм Кернесом .

А виявилося, що у Полтавській міськраді  вирують потужні політичні пристрасті. Тим часом містом,- «наче Мамай пройшов», - квітне амброзія й зводиться безліч МАФів, а городяни  вимагають хоча б повернути пільговий проїзд у транспорті… Перша ж зустріч,  яка відбулася із головою фракції БПП у міськраді, екс-мером  міста Андрієм Матковським дала надію, що Полтава для полтавців ще може відродитися.

Головне, що ми з Андрієм Всеволодовичем говоримо однією мовою, - із розумінням того, що відстоювання інтересів людей понад усе. І не лише як політики, які обговорюють спільні заходи, акції, ініціативи. А й як сини своїх стареньких батьків, які розуміють, що зміни, особливо, у соціальній сфері потрібні вже сьогодні, щоб і їхнє покоління змогло встигнути пожити у квітучому європейському місті розвиненої мирної країни.

Андрій Матковський позапартійний депутат, хоч і очолює найбільшу фракцію міськради, людина високої моралі, із глибокими знаннями в економіці й  податковій сфері, успішним досвідом управління господарством міста-обласного центру, чіткім баченням його перспектив.

Тому, на майбутнє, - саме його я б рекомендував полтавцям знову обирати мером свого міста. Ну, а поки що хочу сказати, що готовий співпрацювати з Андрієм Всеволодовичем над спільними соціальними ініціативами!

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами