Поспішайте творити добро: Привітайте свою стареньку першу вчительку!

Є у житті свята до яких ми  ставимося особливо шанобливо та серйозно. Саме до таких належать День людей похилого віку та День учителя, які цього року співпадають за датами і відзначаємо ми їх одночасно…

Відповідно до міжнародної класифікації, похилим вважається вік старше 65 років. Мешканці Землі старіють: за прогнозами, до 2050 року  кількість літніх людей у світі збільшиться до двох мільярдів. І хоча зараз багатьом з нас здається, що до похилого віку ще дуже далеко, рано чи пізно, кожен  постаріє та вступить у пору мудрості.

Прийде пора старості з її особливими новими проблемами та турботами, які змінять ставлення до здоров’я, взаємини із близькими та суспільством, фінансові можливості. Але життя залишиться таким же прекрасним і бажаним, адже, як говорив  класик літератури, - молодість дається усім, а  старість – лише обраним!

Дорогі друзі та однодумці! Дозвольте  привітати вас і ваших близьких із цими чудовими святами – Днем учителя і Днем людей похилого віку! Побажати міцного здоров’я, радості, теплих зустрічей та здійснення мрій!

Щоб ці дні не пройшли марно й запам’яталися позитивом, як лідер партії соціального спрямування, хочу запросити вас долучитися до доброї справи. Візьміть на себе ініціативу і обов’язково цієї осені знайдіть номер телефону чи адресу своєї першої або улюбленої вчительки. Та зателефонуйте їй, надішліть вітальну  листівку, а ліпше – відвідайте, із маленьким тортиком до чаю, й поцікавтеся чи не потрібні їй ліки, продукти, теплі речі або допомога по господарству!

Літнім українцям живеться сьогодні нелегко. Особливо тим, хто чесно віддав багато років життя, щоб проростити добре й вічне у душах підростаючого покоління.  Нині ці люди змушений виживати на мізерну пенсію. Тому ваша тепла увага до старенької першої вчительки сьогодні є дуже актуальною і цінною! Так нас виховали батьки та вчителі, саме такий приклад турботи ми хочемо передати своїм дітям і онукам. З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Підпишіться на розсилку новин