Позачерговий 25–й з’Їзд Партії Пенсіонерів України

Сьогодні був спекотний день! Багато обговорень, дискусій і прийнятих рішень… У Києві, в конференц-залі готелю «Турист» представники Партії Пенсіонерів України зібралися, щоб провести позачерговий 25 –й з’Їзд. На ньому й остаточно вирішили взяти участь у позачергових виборах до Верховної Ради. 
Адже наша політична сила представляє сьогодні інтереси понад 11-ти мільйонів пенсіонерів, а це третина населення України, над якою в останні роки влада просто знущалася! Ми і є той самий гнівний голос народу, який вимагає змін! Причому представники ППУ боротимуться и на мажоритарних округах. Прізвища назвемо за кілька днів.
На нашому з’зді була присутня цікава й важлива гостя – народний депутат України Надія Савченко, лідерка Політичної платформи, яка також іде на позачергові парламентські вибори. У своєму виступі вона запропонувала об’єднати зусилля наших політичних сил на цьому шляху.
І потрібно зазначити, якщо уважно вивчити соціальну доктрину Платформи Надії Савченко, то дійсно можна побачити спорідненість наших поглядів щодо вимог соціальної відповідальності держави перед громадянином протягом усього його життя. 
Можливо, разом у нас буде більше шансів подолати важкий передвиборчий марафон цього літа?


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами