ППУ Дисконт

Вже сьогодні ми даємо перспективу завтрашнього дня!

ПРО ПРОГРАМУ ППУ ДИСКОНТ

«ППУ Дисконт» - соціальна програма Партії Пенсіонерів України, спрямована на підтримку громадян України.

ЩО ВИ ОТРИМАЙТЕ ВІД ПРОГРАМИ?

Постійні знижки на всі товари і послуги в магазинах і підприємствах, які приєдналися до нашої партнерської всеукраїнської мережі.

КАРТКИ ЛОЯЛЬНОСТІ ППУ ДИСКОНТ

        

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ ЗНИЖКИ НА ТОВАРИ І ПОСЛУГИ?

Знижки на товари і послуги надаються членам ППУ при пред'явленні персонального членського квитка ППУ.

Членами ППУ є громадяни України, що досягли повноліття (18-ти річного віку), вступили до лав членів ППУ і отримали персональний членський квиток ППУ.

Якщо Ви ще не досягли повноліття і Вам немає 18 років, але хотіли б взяти участь у молодіжних прграмм ППУ і нарівні з дорослими партійцями користуватися знижками програми "ППУ Дисконт", ми запрошуємо Вас приєднатися до молодіжного крила ППУ.

З ЯКИМ РІВНЕМ ДОХОДУ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗНИЖКИ?

Отримати постійні знижки в нашій партнерській мережі може будь-який громадянин України, який є членом партії, не залежно від статі, віку та рівня доходу!

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗНИЖКИ НА ТОВАРИ І ПОСЛУГИ?

Знижки на товари і послуги надаються у всеукраїнській партнерської мережі підприємств (магазинів, компаній), учасників "Союзу підприємців ППУ".

Каталог магазинів, підприємств, які працюють за програмою «ППУ Дисконт», розташований за посиланням "Каталог ППУ Дисконт".

Цю інформацію Ви також можете отримати у місцевій регіональній партійній організації.

* Розмір знижок встановлюють підприємства - учасники партнерської мережі на власний розсуд, але не менше 3% на всі товари та послуги.

ЧОМУ МАГАЗИНИ І ПІДПРИЄМСТВА ГОТОВІ ДАВАТИ ЗНИЖКИ?

Підприємці та їхні трудові колективи готові підтримати запропоновану партією концепцію поетапного виведення українського суспільства та держави з існуючої системної кризи.

ОСНОВНИЙ ПРИНЦИП ПРОГРАМИ - ТУТ І ЗАРАЗ!

ПРИЧИНИ ВВЕДЕННЯ ПРОГРАМИ В ДІЮ:

1. Партія взяла курс на підтримку вижіванняі всієї Української нації - людей, що працюють, пенсіонерів і трудових підприємців, у період глибокої державної кризи.

2. Актив партії поставив перед собою мету знайти механізм підвищення купівельної спроможності зарплат, пенсій та інших соціальних виплат українців.

3. Дієва народна партія, незважаючи на наявність або відсутність депутатів у Верховній Раді, може і повинна ставити перед собою завдання - вже сьогодні виробляти механізми системної допомоги своєму народу і державі!

Якщо і Ви бажаєте взяти активну участь у широкому розвитку програми "ППУ Дисконт" і дієво допомогти собі, своїм близьким і співвітчизникам залучаючи до програми підприємців з Вашого регіону - звертайтеся у місцеву регіональну партійну організацію ППУ або до Виконкому Партії Пенсіонерів України.

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами