ППУ вітає з народженням Тетіївської ОТГ

16 грудня у м. Тетієві на Київщині, в приміщенні Тетіївського районного будинку культури, за ініціативи Партії Пенсіонерів України відбувся благодійний концерт, присвячений створенню нової територіальної громади.

Цей захід подарував глядачам море позитиву.

Як сказав на заході голова ППУ Микола Кукуріка: «Якщо ми можемо допомогти людям зігріти долоні та повернути усмішки, то давайте це зробимо разом і наш світ стане хоч трохи кращим…»

У програмі концерту був блискучий виступ унікального колективу, який вже став обличчям ППУ, - Народного театру танцю «Відродження» Палацу культури ветеранів війни та праці м. Києва (керівник Л.Григор’єва). Наймолодшому артисту цього колективу вже 60, а найстаршому – 80 років, але їхні оптимізм і танцювальна майстерність ніколи не видадуть їхнього справжнього віку.

Зал підспівував і підтанцьовував, слухаючи пісні у виконанні запальних братів Володимира та Радислава Михайлових і Альони Чучваги, що прибули з м. Городня Чернігівської області. Порадувала двома чудовими українськими піснями наймолодша, але талановита тетіївчанка, дев’ятирічна Вікторія Дідковська.

Виступ настільки припав до душі тетіївчанам та представникам міської ради Тетієва, зокрема міському голові Майструку Руслану Володимировичу, що вони запросили артистів виступити ще раз на День міста, який відбудеться в першу суботу травня.

Дуже хочеться подякувати всім за теплий щирий прийом.

 

 

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами