ППУ вітає з народженням Тетіївської ОТГ

16 грудня у м. Тетієві на Київщині, в приміщенні Тетіївського районного будинку культури, за ініціативи Партії Пенсіонерів України відбувся благодійний концерт, присвячений створенню нової територіальної громади.

Цей захід подарував глядачам море позитиву.

Як сказав на заході голова ППУ Микола Кукуріка: «Якщо ми можемо допомогти людям зігріти долоні та повернути усмішки, то давайте це зробимо разом і наш світ стане хоч трохи кращим…»

У програмі концерту був блискучий виступ унікального колективу, який вже став обличчям ППУ, - Народного театру танцю «Відродження» Палацу культури ветеранів війни та праці м. Києва (керівник Л.Григор’єва). Наймолодшому артисту цього колективу вже 60, а найстаршому – 80 років, але їхні оптимізм і танцювальна майстерність ніколи не видадуть їхнього справжнього віку.

Зал підспівував і підтанцьовував, слухаючи пісні у виконанні запальних братів Володимира та Радислава Михайлових і Альони Чучваги, що прибули з м. Городня Чернігівської області. Порадувала двома чудовими українськими піснями наймолодша, але талановита тетіївчанка, дев’ятирічна Вікторія Дідковська.

Виступ настільки припав до душі тетіївчанам та представникам міської ради Тетієва, зокрема міському голові Майструку Руслану Володимировичу, що вони запросили артистів виступити ще раз на День міста, який відбудеться в першу суботу травня.

Дуже хочеться подякувати всім за теплий щирий прийом.

 

 

 


Підпишіться на розсилку новин