Що може бути спільного у Партіїї Пенсіонерів України і «Батьківщини»?

 

Що може бути спільного у Партіїї Пенсіонерів і «Батьківщини»? Питання, пов’язані із соціальною сферою, адже сьогодні вкрай необхідно полегшити життя людей похилого віку, пенсіонерів, відкинутих  діючою українською владою за межу зубожіння.

У Полтаві міркуємо про це із багаторічним лідером місцевої «Батьківщини», депутатом міської ради, головою потужної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, інвестицій, транспорту, підприємництва й розвитку міста Олегом Бєлоножко.

Олег Вячеславович добре знає проблеми літніх городян, адже за фахом є лікарем, очолює відомий медичний центр. До нього на прийом, як до депутата завжди вишикується черга городян, серед яких чимало пенсіонерів, що сподіваються знайти справедливий захист й матеріальну допомогу в розв’язанні нагальних життєвих проблем.

 І тут наші політичні інтереси співпадають – людям, безперечно, потрібно допомогати в умовах, коли людське життя знецінюється, а матерільні речі непомірно дорожчають!


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами