Соціальний флешмоб - купи у бабусі, допоможи вижити!

Кожен день ми бачимо цих бабусь на вулицях і ринках ...

Вони продають зелень, квіти, вазони, старовинні книги, різні речі радянських часів ... Все, що можна продати і купити їжу. Останнє продають, щоб на хліб вистачило.

І нам всім їх дуже шкода! Але ми можемо допомогти. Давайте підтримаємо цей соціальний флешмоб - раз на місяць купимо у бабусь то, що вони продають! І у них будуть гроші на їжу. А це вже багато.

Діліться з друзями - нехай теж підключаються!


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами