Святковий концерт у Харкові приурочений до дня Святого Миколая!

Хочу поділитися своїми враженнями про чудовий, дуже цікавий захід, який організувала Партія Пенсіонерів України (Голова-Кукуріка М.М.) в залі ДК «Міліції» м. Харкова 18 грудня 2015 р. Ця подія була приурочена до Дня Святого Миколая.

Без перебільшення заявляю: концерт, дійсно, був «диво»! Перед нами виступав танцювальний колектив з м.Києва з назвою «Театр Танцю« Відродження », де вік учасників ... від 60 років до 85 років! Але! Побачивши цих танцюристів, їх зовнішність, поставу, граціозність руху ... ти ніяк не можеш повірити, що цим людям більше 40 років. Жінки все витончені, з чарівними посмішками на обличчях і не менш чарівними ніжками, які час від часу миготіли у вихорі танцю.

А який гарний своєю «молодецькою» виправкою чоловічий склад танцюристів! Мимоволі згадуєш рядки з Пушкіна: «Все красавцы удалые, все равны, как на подбор». Дивлячись на їхні чіткі танцювальні «па», мимоволі намагалася вгадати - хто ж з них «володар» цих інтригуючих цифр - «85». Жоден з чоловіків не підходив під цю солідну цифру. Всім було саме більше - 50 років. Йшла, звичайно, переповнена враженнями від усіх танцювальних номерів. І особливо від «Вальсу» під незрівнянну музику Йоганна Штрауса. Така витонченість, граціозність, кокетливість панували на сцені в ці хвилини! Дивні були вбрання дам, такі повітряні, жіночні, в руках у всіх - мальовничі «бутоньєрки» з квітів. І чоловіки були хороші, під стать своїм витонченим партнеркам. А музика, музика! Вона забирала нас куди -то високо - високо до небес!

Дуже сподобалися і майстри вокалу: виконавець українських пісень народний артист України Кавун. У нього гарний, сильний баритон. З інструментальним ансамблем «Холідей» молоді співаки виконали багато хітів 60-х -70-х років минулого століття, які були добре знайомі глядачам. Чимало глядачів підспівували.

Хочу подякувати ініціаторів та організаторів цього концерту, в першу чергу Голови Партії Пенсіонерів України - Кукуріку Миколи Миколайовича, його помічників, зокрема Ігоря Анатолійовича Гринчака та спонсорів цього заходу, який закінчився таким приємним моментом, як отримання подарунків. Кожен глядач (а це всі були пенсіонери з різних районів м.Харкова), пред'явивши своє «Запрошення», після концерту отримував в красивому пакеті коробку цукерок, мандарини і пачку чаю. У числі спонсорів значилися: «Промінвест-банк», компанія «Авангард», культурно-розважальний центр «Місто», кондитерська фабрика «АВК» та ін.

На прикінці зазначу: враження від цього заходу ще довго будуть гріти душу кожного, кому пощастило бути на цьому концерті.

Член рад ветерана 522 мікрорайону м Харкова, поетеса, член клубу «Друга молодість» Каткова Ірина Валеріївна.

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 110 could not connect to the host "api.flickr.com""

↓↓↓ Будь ласка, натисніть на кнопку соціальних мереж - допоможіть дізнатися про це іншим! ↓↓↓

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами