Центральна виборча комісія України зареєструвала мене кандидатом в народні депутати України по одномандатному округу №177

Друзі! Хочу повідомити вам, що Центральна виборча комісія України зареєструвала мене кандидатом в народні депутати України по одномандатному округу №177. 
Іду від нашої Партії Пенсіонерів України представляти інтереси тих, кого попередня влада гнобила, принижувала пенсійними подачками, взагалі хотіла знищити своєю медичною реформою й скаженим зростанням тарифів!
Словом, беру на себе нелегку ношу народного кандидата… Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони, рідна Харківщина, - підтримайте! Змінимо життя на краще разом!

З повагою, голова ППУ                                                                   Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами