У Харківському Будинку культури Залізничників 23 грудня із великим аншлагом відбувся благодійний концерт, організований ППУ

У Харківському Будинку культури Залізничників 23 грудня із великим аншлагом відбувся благодійний концерт, організований ППУ  для пенсіонерів та ветеранів  до новорічних свят. У великому залі на 1250 місць зібралися справжні однодумці, партнери  з усіх куточків України. Душу гріла думка, що свято вдалося!

 Адже це не передвиборчий піар, а наша щоденна турбота про стареньких. І хороші концерти до Дня людей похилого віку, Святого Миколая та Нового року із подарунками та частуванням, на які ми запрошуємо літніх пенсіонерів, стали вже традиційними. Давайте поширювати цю добру традицію по всій Україні!

Ми дуже вдячні нашим артистам, які створили чудову атмосферу свята, - фіналісту 4-го сезону Х-фактора Сашку Порядинському, танцюристам ансамблю « Вірменія» під керівництвом Луїзи Аганесян, представнику ППУ, ще й талановитому співаку Сергію Сафо, Заслуженому артисту України Віталію Козловському.

 Представникам підприємств - багаторічних учасників соціальних програм нашої партії, на сцені, під щирі оплески людей, ми разом  із казковим Дідом Морозом вручили грамоти-відзнаки. Сподіваємося, що у новому, 2019-му році, все у нас і наших партнерів, й у тих,  хто тільки приєднується до Партії  Пенсіонерів України, буде добре!

Медіа


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами