У людини завжди є можливість творити добро

У людини завжди є можливість творити добро, - робити маленькі , але такі потрібні сьогодні добрі справи!Ми не знаємо за який саме поданий голодному кусень хліба Бог віддячить своєю ласкою, проте готові завжди поділитися найнеобхіднішим з тим, хто цього потребує!
Милосердя, доброта, турбота особливо потрібні у ці казкові, сповнені надій на краще щасливе майбутнє,передноворічні, передріздвяні дні! Адже холодна зима додає випробувань бідним, одиноким, малозабезпеченим літнім людям, яких держава своїми реформами й мізерними пенсіями відкинула за межу бідності й змусила боротися за кожен день життя…
Закликаю небайдужих у ці холодні дні підключатися до добрих справ, приєднуватися до руху приватних добровольців, які беруться щодня нагодувати стареньких гарячими обідами! Ви, мабуть чули про «Добродомик» , - так стали називати кафе «Чеський дім», власники якого з 12 до 16 години щодня безкоштовно годують обідом до 250 малозабезпечених людей. Вони спочатку годували одну людину, потім кілька десятків, а тепер й кілька сотень. Їхню філософію доброї справи розділили відвідувачі кафе, залишаючи оплаченим так званий «підвішаний обід» для того, в кого немає на нього коштів. Потім підключилися й постачальники продуктів для кафе й небайдужі городяни, які дізналися про цю приватну ініціативу з соціальних мереж. 
Нам усім сьогодні потрібен такий «Добродомик» ! Багатьом людям щоб зігрітися гарячим обідом, поспілкуватися й пережити складні часи. А іншим, - щоб внести свою посильну частку до доброї справи допомоги тим, хто в скруті. І хай наші «Добродомики» почнуться лише з чашки солодкого чаю зі свіженьким пиріжком чи бутербродом. Та ви ж знаєте, що ми, якщо зорганізуємося, разом зможемо змінити цей світ на краще!Тож давайте докладати зусиль, - підтримуючи покоління наших батьків, ми подамо добрий приклад і нашим дітям!  
Друзі , хочу почути Вашу думку стосовно відкриттю таких «Добродомиків» ? 
Пишіть , для нас це дуже важливо !

 

З повагою, голова ППУ                                                        Микола Кукуріка

Медіа


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами