Уклали офіційну угоду про партнерство та співпрацю з політичною партією «Сила і честь», якут очолює Ігор Смешко.

У нас – хороша новина! Ми, Партія Пенсіонерів України, 21 червня уклали офіційну угоду про партнерство та співпрацю з політичною партією «Сила і честь», якут очолює Ігор Смешко.
І партія, і її очільник серед лідерів симпатій виборців, адже пропонують ґрунтовну програму змін для України «Сім перемог». Програма, зокрема, містить справедливі, виважені й цілком реальні пропозиції щодо змін у соціальній сфері. Це цілком співпадає з принципами, які сповідує Партія Пенсіонерів України!
Тому ми готові підтримати партію «Сила і честь», яку Ігор Петрович Смешко впевнено веде до українського Парламенту.


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами