Вчимося жити за Конституцією!

Нині чимало політиків, напередодні чергових президентських виборів, закликають до зміни Конституції незалежної України. А ми вважаємо, що спершу потрібно навчитися виконувати засади діючої

 Конституції, причому усім,- і пересічним громадянам, і в першу чергу тим, кому вони довірили владу. Адже протягом 22-х років від її прийняття, український народ так і не побачив реалізації своїх прав, утверджених Конституцією.

 Тому ми – представники Партії Пенсіонерів України, зокрема Харківська міська організація ППУ,  зважено і відповідально взяли на себе  просвітницьку й правову місію, й уклали угоду про співпрацю з Громадянським рухом «Живемо за Конституцією», започаткованим кілька років тому саме у Харкові.  Третього серпня  голова ППУ Микола Кукуріка та та голова ГО «Живемо за Конституцією» Федір Бєлов підписали угоду (на фото).

 Ми переконані, що усім небайдужим активістам партії буде цікаво дізнатися про свої реальні конституційні права та навчитися їх відстоювати. Зокрема, цьому навчають у «Школі Конституції». Також наші нові партнери професійно готують і пропонують для обговорення й внесення суттєві поправки до діючого законодавства, яке стосується базових прав громадян. Сприяють утвердженню й розвитку місцевого самоврядування, зокрема у громадах Харківщини. Нам є над чим працювати разом, набувати знань і правового досвіду, щоб поширювати їх по всій Україні!

Адже сьогодні у боротьбі за виживання знедолені й бідні українці, а особливо пенсіонери, вже стали забувати про свої конституційні права,зокрема такі:

 Конституція України. Стаття3. «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльности держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.»

 

 

 


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами