Відбулась зустріч з нагоди ювілею

Дорогі друзі, однопартійці, однодумці! Нашій Партії Пенсіонерів України виповнилося 20 років! Ми з вами у боротьбі за права пенсіонерів пройшли складний шлях і маємо певні політичні здобутки та перспективи.
З нагоди ювілею зібрали на зустріч найактивніших і найвідповідальніших однопартійців, запросили представників влади – Харківської міської та обласної адміністрацій, депутатів Верховної Ради та уповноважених Офісу Президента України, які опікуються соціальною політикою держави, керівників дружніх партій-партнерів.
Були вітання, відзнаки, добрі побажання! Згадали історію партії та окреслили наші нові завдання. Усіх порадував хороший концерт, де на запрошення ППУ, виступили улюблена багатьма народна артистка України Ніна Матвієнко та ретро-бенд «Холідей»!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами