Вітаня з 9 травня!!!

Дорогі ветерани, шановні друзі!
Все далі від нас весна 1945-го року. Але все більше розуміння того, якою неймовірною ціною вибороли мир і спокій на нашій землі та в усій Європі наші батьки й діди-праціди! 
Тому в цей святковий день, 9 травня, особливу увагу хочеться приділити нашим ветеранам – визволителям й переможцям.Живіть ще довго і щасливо, будьте здоровими, прийміть щиру турботу від онуків-правнуків! Ми усе життя рівняємося на вас і не забудемо ваш мужній ратний подвиг.

Вічна пам'ять і вічна слава героям.

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами