Вітання із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Шановні друзі та однодумці!

Щиро вітаю вас із Благовіщеням Пресвятої Богородиці!

Сьогодні, як ніколи, нам і людям у всьому світі потрібні  добрі звістки про спасіння наших душ. Про перемогу  добра над злом, справедливості над кривдою, любові до життя над страшною хворобою!

Нехай кожен з вас надіється, укріплює свою віру та передає цю віру іншим, й отримує лише добрі знаки з небес! Давайте разом, спільними зусиллями наближати краще майбутнє!

Адже, це світле свято символічно вказує на  Боже заступництво й те, що все в нас з вами буде добре!


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами