Вітання із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Шановні друзі!

 Сердечно вітаю із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! Сьогоднішній день є символом єдності  поколінь, чудовою можливістю сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і  всім літнім людям, за їхній внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

 Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх  життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція мають стати взірцем для підростаючого покоління. У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами, дорогі ветерани, заради нашого майбутнього!

 Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, щастя і благополуччя, безхмарного неба, сил та наснаги для подальших звершень. Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З свого боку, ми – Партія Пенсіонерів України, яка захищає інтереси саме ветеранів, пенсіонерів, літніх людей, зробимо усе можливе, щоб держава виконувала свої конституційні зобов’язання перед вами, й українські пенсіонери нарешті побачили заслужений європейський рівень життя!

З повагою, голова ППУ                                                                 Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами