Вітання з 27-ю річницею Незалежності України!

Шановні друзі та однодумці!
Від імені потужної політичної сили, - Партії Пенсіонерів України та себе особисто, щиро вітаю вас з 27-ю річницею Незалежності України!
Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Так безліч річок і малих потічків зливаються в один могутній Дніпро. 
Нехай цей святковий день принесе вам почуття світлої радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому - вільна і заможна Україна!
Зичу вам міцного здоров’я і життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

З повагою, Голова Партії Пенсіонерів України М.Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами