Вітання з 20–ти річним ювілеєм Партії Пенсіонерів України!

Дорогі друзі та однодумці!
Щиро вітаю з 20–ти річним ювілеєм Партії Пенсіонерів України, який відзначаємо сьогодні!
Бажаю нашій політичній партії, що спрямована на захист людей праці, на побудову справді правової соціальної держави, набрати обертів та величезної сили! Й бути почутою владою та всіма небайдужими до долі України людьми!
А нам з вами, - ідейному кістяку ППУ, членам партії та однодумцям, - наснаги, терпіння, впевненості у правильному виборі…Переконаний, що Бог бачить наші зусилля й добрі справи та підтримає нас на вірному шляху служіння народу України! З святом!

З повагою, голова                            ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами