Вітання з 75 річницею визволення України

Дорогі друзі – однодумці, шановні ветерани!

Сьогодні ми відзначаємо велике й знакове свято – 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників у Другій світовій війні! Саме військові операції, які  здійснили чотири Українські фронти, стали ключовими для початку переможного визволення Європи.

Шановні наші прадіди – діди – батьки, вас, героїчно визволявших нашу землю, залишилося вже так мало на цьому світі… Але ж ми ніколи не забудемо вашого подвигу й передамо у спадщину  нашим онукам правду про ту війну!

Дорогі наші ветерани, діти війні, ті кому довелося пережити страшні випробування за 40 місяців окупації та відбудовувати країну, прийміть найщиріші вітання з нагоди цього світлого переможного  ювілею!

Ми зробимо все можливе, щоб ви довго і щасливо жили у вільній, мирній  і заможній Україні!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами