Вітання з 8 Березня!!!

Дорогі наші жінки - бабусі, мами, дружини, сестри, доньки, подруги і колеги!
8 Марта маємо ще одну можливість висловити вам свою подяку, довести любов і повагу! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і краси!
Без вас світ не був би таким чарівним, будинок - затишним, а досягнення чоловічої половини людства - такими значущими. У цей чудовий день бажаю вам здоров'я, процвітання, любові!
Дякую вам, шановні жінки, усіма своїми силами підтримуєте нашу Партію Пенсіонерів України в боротьбі за краще майбутнє для дітей і онуків!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами