Вітання З Днем Незалежності України!!!

День Незалежності є особливим святом для кожного українця. Адже сьогодні в нас є привід згадати усіх тих, хто працював і працює на благо нашої держави, не шкодуючи сил та життя, та подякувати їм!
Любити Україну повсякчас, не зважаючи на складні умови, та вірити у її краще майбутнє, - ось наш священний обов’язок. Не чекати, що хтось інший візьме на себе відповідальність та подарує українцям щасливе майбутнє, а самостійно ставати до справи, діяти та не спинятися, - так переможемо! 
Зі святом, друзі, і до роботи!

З повагою, голова Партії Пенсіонерів України                                  Микола Кукуріка

 
 
 
 
 

Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами