Вітання з Новим 2018 роком!

Шановні однопартійці, однодумці, друзі!

Від імені Партії Пенсіонерів України щиро вітаю вас із Новим 2018-м роком та світлим Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був насиченим боротьбою за права українських пенсіонерів, розширенням лав та зростанням авторитету партії, - ми раділи урядовому осучасненню пенсій та відстоювали законодавче запровадження європейських стандартів життя для пенсіонерів сьогоднішніх і майбутніх, брали участь у місцевих виборах та шукали надійних партнерів серед партій, які розділяють наші ідеї соціальної справедливості та виступають за європейський соціалізм.

Наступний, 2018-й рік має стати вирішальним роком боротьби, й ми не чекаємо легких перемог, адже за ним вже стартуватимуть Президентські й Парламентські вибори. Тому на новий рік ми покладаємо не лише світлі надії, а й рішучі сподівання на розуміння однодумців, партнерську підтримку, зміцнення осередків партії та вихід на якісно новий рівень політичної боротьби за права і свободи найнезахищеніших верств нашого суспільства!

Дорогі друзі! Нехай Новий рік принесе у ваші сім’ї добробут і затишок, подарує кожному міцного здоров’я та сприяє успіхам у добрих справах, а нашій Україні – дасть заслужені мир та спокій, сприяє економічному зростанню! І, звичайно, подарує усім нам Боже благословення Христа, Різдво якого ми із благоговінням зустрічаємо у ці чудові новорічні дні!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами