Вітання з новим 2020 роком!

Дорогі друзі та партнери!

2019-й рік був для нас насичений подіями : ми з однопартійцями дуже багато працювали, розвивались, боролися за перемогу на виборах, разом з вами творили добро і закликали інших приєднуватися до наших ініціатив.

Але при цьому ми залишалися самі собою, - тією Партією Пенсіонерів України, яка вже 20 років стоїть насторожі інтересів найнезахищеніших громадян та не продається олігархам!

Дякую, що були разом з нами у цьому році і до зустрічі у новому – 2020-му! Нехай він продовжить наші кращі політичні традиції, принесе добробут і справжню турботу нашим батькам і онукам, щастя кожній родині, мир і спокій Україні! З Новим роком!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами