Вшануванні великого свята - дня Конституції України!

Партія пенсіонерів України разом з Громадянським рухом "Живемо за Конституцією", ГО "Народ без кордонів" та ГО "Єдине джерело" сьогодні прийняла участь у вшануванні великого свята - дня Конституції України.

Для мене особисто та для кожного громадянина України знання та виконання Основного закону є дуже важливим. Бо саме у цьому законі, ст. 5 Конституції України наголошено, що народ є ЄДИНИМ джерелом влади та носієм суверенітету в Україні.

А людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека вважаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3. Конституції України).

Не забувайте про це! Вивчайте та додержуйтесь Конституції і наше життя зміниться на краще!

Вітаю всіх зі святом!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка

Медіа


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами