Як в Краматорську проводжали Масляну

У суботу, 25 лютого, біля МПК «Будівельник» проводжали Масляну. В ці дні (масляний тиждень), за повір’ям, зустрічаються дві пори року, весна приходить прогнати зиму та принести людям довгоочікуване тепло.

А в нас зима та весна дійсно боролися одна з одним, із самого ранку то виходило сонце й синіло небо, то затягувало хмарами. Навіть сніг з дощем не перешкодили весело зустріти Масляну.

Не зважаючи на погоду, Палац не зміг розмістити всіх бажаючих гостей, тому багатьом мешкацям не пощастило побачити початок свята, яке починалося на сцені .

Колективи Палацу показали обрядове театралізоване дійство " Масляна до нас прийшла-млинців гору принесла". Усі гуртом проводжали Масляну та Зиму, зустрічали Весну. Дітлахи з дитячих колективів "Елеонорушки", "Курінчата", "ХарАктер" співали та водили хороводи .
Але головним сюрпризом свята став виступ гостей з Уганди, які разом з глядачами виконували українські народні пісні.

Продовжилося свято на сходинках Палацу, де гостей зустрічали, вітали та дарували свої прекрасні виступи самодіяльні колективи Краматорська: ансамбль «Мелодія» МПК «ім. Бикова», ансамбль «Калинонька» з Малотаранівки, ансамбль «Рідна пісня» та «Міражи» селища Васильовка, народний фольклорний гурт "Курінець". Проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі охочі. Усі учасники забав і конкурсів отримали призи.

Завдяки партнеру і спонсору свята - Краматорській організації Партії пенсіонерів України всі бажаючі пригощалися млинцями, зігрівалися глінтвейном та доброю кашою, яку приготували козаки Українського Реєстрового Козацтва Краматорська. Був і справжній святковий традиційний стовп з подарунками для найсміливіших. А подарунки від спонсорів були гідними. От же знайшлися сміливці, які залізли на стовп та виграли цінні призи- мікроволновку, фільтр для води, електричні чайники та фен для волосся.

У традиційному вогнищі згоріли опудала Зими, які привезли з собою гості свята. Будемо сподіватись, що з приходом весни зміниться на найкраще наше життя, будуть багатими врожаї на нашій українькій землі, а головне-настане мир, якого чекають всі мешканці нашого чудового міста. Свято закінчилося, але залишило в серцях спогади, добро і надію на все найкраще.

Колектив МПК " Будівельник" висловлює щиру вдячність Партії пенсіонерів України, і особисто Руденко Віктору Івановичу та депутату міської ради Шевченко Олександру Павловичу за спонсорську підтримку і допомогу в організації і проведенні народного свята.
А також дуже вдячні всім, хто прийшов в наш міський Палац культури "Будівельник". Ми з радістю чекаємо на вас на наступних святах!!!


Підпишіться на розсилку новин