З Днем міста Харкова!!!

23 серпня по праву вважається Днем нового народження нашого міста, адже саме в цей день у 1943-му році Харків було звільнено від фашистських окупантів! Хоча Харків засновано давно, - ще у 1654-му році…
За роки свого існування наше місто перетворилося з маленької козацької слободи на великий обласний центр, міцний науковий, освітній, культурний та промисловий осередок нашої держави, і невипадково стало першою столицею України!
Харків це місто, де щиро турбуються про ветеранів, дбають про розвиток і комфортне життя дітей та молоді. Я часто відвідую інші міста країни, але завжди радий повернутися додому! Адже пишаюся своїм рідним містом та його людьми, вірю у його світле майбутнє, роблю усе залежне від мене, щоб Харків і Харківщина процвітали сьогодні.
Зі святом, мій рідний Харків! Зичу усім землякам та гостям міста миру, наснаги, благополуччя і натхнення для нових перемог!

З повагою, голова Партії Пенсіонерів України                                  Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами