З Різдвом Христовим!

В ці святкові дні усіх нас об’єднує чарівний дух Різдва – віра у вищу справедливість, любов до ближнього й щире бажання творити добро… Від усього серця бажаю вам пронести ці відчуття через увесь новий рік й не спинятися перед труднощами!
Нехай це світле свято принесе благодать і мир у кожен дім, добро і розуміння - в сім'ю, любов і радість у серця, чуйність та щирість - в душі, щастя і удачу - в життя кожного!
З Різдвом Христовим!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами