Запорожці довіряють Партії Пенсіонерів України!

В.о. Голови Запорізької обласної організації Партії пенсіонерів України Валерій Володимирович Фоменко 20 січня 2015 провів черговий особистий прийом запорожців...

Кількість бажаючих записатися, як і в попередній прийом, було набагато більше фізичної можливості. Тим не менш, В.В.Фоменко прийняв всіх людей і вник в проблеми кожного. Всі відвідувачі отримали кваліфіковані відповіді від штабу Запорізької обласної організації Партії пенсіонерів України на найрізноманітніші питання - по правильності розміру нарахування пенсії, рішення житлово-комунальних проблем, оформлення спадщини та багатьох інших.

Багато пенсіонерів прийшли висловити свою подяку за турботу і увагу, якими оточила багатьох запорожців Запорізька обласна організація Партії пенсіонерів України і особисто В.В. Фоменко, висловлювали пропозиції про подальше поліпшення кращого друга і порадника всіх пенсіонерів - газети «Запорізький пенсіонер». Особливу подяку отримала результативна ініціатива обласної організації ППУ з надання можливості жінкам в 55 років достроково виходити на пенсію. Нагадаємо, що В.В. Фоменко звертався з цим питанням особисто до народних депутатів, членів парламентського комітету у справах пенсіонерів - С. Капліну, С. Куніцину. І ось, буквально днями ця поправка до пенсійного законодавства була прийнята!

Одночасно з прийомом за традицією велися: безкоштовна роздача хліба запорізьким пенсіонерам, юридично-правові консультації, підписка на газету «Запорізький пенсіонер». Наступний особистий прийом запорожців В.В. Фоменко проведе в лютому.

Запорізька обласна організація Партії пенсіонерів України

Flickr Suite Plugin ERROR! Connection error: - "it was not possible to open the API call URL: 111 could not connect to the host "api.flickr.com""


Підпишіться на розсилку новин