Зі святом світлого Христового Воскресіння

Вітаю зі святом світлого Христового Воскресіння!

Шановні друзі, партнери та однодумці, у цей благословенний час дозвольте щиро привітати вас зі святом світлого Христового Воскресіння!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує любов до ближнього та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, зміцнює нашу віру та живить душу світлою надією на перемогу добра над злом.

Тож, нехай Божа милість та благословення осяюють ваше життя, а мир, любов та злагода панують у ваших оселях.

Зичу вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку,  успіхів на шляху нашої спільної боротьби за ідеали суспільної справедливості, та здійснення усіх високих задумів!

З повагою, голова ППУ Микола Кукуріка


Вступити в Партiю Пенсiонерiв України

Членом партії Партії Пенсіонерів України може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України має право голосу на виборах і який визнає програмні документи партії, виконує вимоги Статуту та бере участь у діяльності однієї з партійних організацій. Якщо Ви бажаєте вступити до лав нашої партії, то необхідно: Ознайомитися зі Статутом та програмними документами партії. Надати особисту письмову заяву про бажання стати членом партії до громадської приймальні найближчої партійної організації. Рішення про прийом до партії приймає будь-який статутний орган.Вкажіть своє ім’я, електронну пошту або\та номер телефона для зв’язку з Вами